Neler Yeni

Bilgisayar görüntü yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Efe Güven
Arkadaşlar merhabalar yeni bir sistem topladım. Herşeyi hallettikten sonra fişe taktım, güç kaynağı tuşuna basar basmaz bilgisayar açılmaya başladı. Fark etmez ilk açılıştandir belki dedim bu sefer görüntü de hiç gelmedi. Kasa düğmelerini anakarta ters falan mı taktım diye baktım öyle bişey de yok. Elimdeki diğer ekran kartını taktım oda çalışıyor ama görüntü onda da gelmedi. Fanlar dönüyor ama sıfır görüntü ve power tuşuyla açamama problemim var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Efe Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar merhabalar yeni bir sistem topladım. Herşeyi hallettikten sonra fişe taktım, güç kaynağı tuşuna basar basmaz bilgisayar açılmaya başladı. Fark etmez ilk açılıştandir belki dedim bu sefer görüntü de hiç gelmedi. Kasa düğmelerini anakarta ters falan mı taktım diye baktım öyle bişey de yok. Elimdeki diğer ekran kartını taktım oda çalışıyor ama görüntü onda da gelmedi. Fanlar dönüyor ama sıfır görüntü ve power tuşuyla açamama problemim var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bios pilini çıkardım.Ramlarin ucunu silgiyle sildim. 15.20 sn açma kapama tuşuna bastım. Sonra güç verdim aynı şey oldu. Fanlar dönüyor. Ama görüntü yok. Ekran kartı ışığı yanıyor, fanları dönüyor. Ekran kartı olmadan anakart uzerinden görüntü almayı denedim yine olmadı. Anakart yada güç kaynağı mı bozuk, anlamadım. Yardımlarınızi bekliyorum

Top Bottom