Neler Yeni

Bilgisayar hayalim yalan oldu

Wolverin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Turan ALANTAŞ
Çocuklğumdan beri hep bir bilgisayarım olsun istiyordum sürekli hayal ediyordum, youtubedan videolar izliyordum bitirmediğim hikayeli oyun kalmadı (izleyerek tabi). 1 Aya kadar elime biraz para geçti sonunda bilgisayar alabilecektim ve bu parayla orta segment bilgisayar almak istiyordum çünkü biliyordum ki giriş alırsam bana 1 2 yıl yetecek ve benim sürekli bir şeyler alacak gücüm yok. Para elime geçmeden önce sürekli sistemler geliyordu 4060ti 4070 fln 24kya 4070 gelmişti inanılmazdı o an param olsaydı hemen alacaktm. Para elime geçtikten sonra tam 1 aya yakın öyle sistem gelmedi hiçbir kanalda, hep giriş seviye sistemler geldi bu süre zarfında o kadar emindim ki paramın bende kalmayacağından ve maalesef şuan pcye ayırdığım bütçem kalmadı yalan oldu anlayacağınız, kendimi çok hazırlamıştım pc almaya ve çok kötü hissediyorum. Bugün gelecek sistem de herhalde 4060ti sistem onu görünce biraz daha kahroldum hayaller ertelendi. Bu hafta da vize haftam ve derslere kafamı veremiyorum kötü oldum, abartı gelebilir ama bende bir saplantı haline geldi pc almak, param da acil bir durumdan olayı gitti. Bir süre forumlara da bakmak istemiyorum zaten yeniydim ortam da güzelmiş sevdim umarım para bulup yine buraya soru falan atabilirm, bugğnki sistemi alacaklara da hayırlı olsun diyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Çınar Şahin
Aga beee

bendede bir dönem olmuştu şimdi bazı toplu bilgisayarlar var aşırı ucuz içindekilere göre
örnek:https://www.itopya.com/kuark-candya...indforce-oc-16gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2_h25753
ikinci örnek:https://www.itopya.com/kuark-candya...indforce-oc-16gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2_h25753

maalesef ikiside çok pahalı 1.linkteki benim bilgisayarım söyleyim baştan rdr 2 yi 100 fps oynatıyor bulabildiğim en ucuzları bunlardı aldığım da 20 bin tl ydi ama pc önermem konsollar hem çok ucuz hemde en az 7 yıl ömrü var

Top Bottom