Neler Yeni

Bilgisayar hdd'yi görmüyor

burak9956

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma az once yedekte duran hard Disk'i taktım, yeniden başlattım cihaz ve sürücüler kısmında görünmedi. Disk yonetimini açtığımda diski başlat ekranı çıkıyor GPT'yi seçip devam ediyorum ardından "bir g/ç aygıt hatası nedeniyle istek yurutulemedi diyor. Kablo bağlantısını kontrol ettim, güncellemeleri de kontrol ettim, aygıt yöneticisine girdiğimde de bağlı görünüyor. Ne yapmalıyım birçok yol denedim fakat işe yaramadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_20210510_154418.jpg

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma az once yedekte duran hard Disk'i taktım, yeniden başlattım cihaz ve sürücüler kısmında görünmedi. Disk yonetimini açtığımda diski başlat ekranı çıkıyor GPT'yi seçip devam ediyorum ardından "bir g/ç aygıt hatası nedeniyle istek yurutulemedi diyor. Kablo bağlantısını kontrol ettim, güncellemeleri de kontrol ettim, aygıt yöneticisine girdiğimde de bağlı görünüyor. Ne yapmalıyım birçok yol denedim fakat işe yaramadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
bad sector olabilir o genelde diskte bad sector vs olunca oluyor bendede öyleydi eski diskimi attım çöpe

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kabloları kontrol edin. Bu taktığınız kabloyu başka ürün varsa onda deneyin. Başka sata girişi kullanın.

Diskinizde donanımsal hata bile olabilir. Rafa kaldırılma vakti gelmiş diyebiliriz.

burak9956

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloları kontrol edin. Bu taktığınız kabloyu başka ürün varsa onda deneyin. Başka sata girişi kullanın.

Diskinizde donanımsal hata bile olabilir. Rafa kaldırılma vakti gelmiş diyebiliriz.
Disk zaten yeni, ilk defa taktım az önce kablosunu değiştirdim ama hala aynı birde ditt diitt diye ses çıkarıp titriyor titreşim modundaki telefon gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,289
Üyeler
152,867
Son üye
Serh4n
Top Bottom