Neler Yeni

Bilgisayar için akım korumalı priz önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Cihan Kurubaş
Merhabalar. Yakın zamanda yenir bir bilgisayar aldım ve bu yüzden ek olarak akım korumalı priz de almak istiyorum. Birkaç yerde Schneider ve Tunçmatik gibi markalar gördüm. Bunlardan hangisi sizce daha alınabilir veya önerebileceğiniz farklı bir güvenilir model var mı?

(4 girişli olması benim için yeterli)

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Merhabalar. Yakın zamanda yenir bir bilgisayar aldım ve bu yüzden ek olarak akım korumalı priz de almak istiyorum. Birkaç yerde Schneider ve Tunçmatik gibi markalar gördüm. Bunlardan hangisi sizce daha alınabilir veya önerebileceğiniz farklı bir güvenilir model var mı?

Schneider çok kalitelidir. En kötü Philips al.

alixd

80+

bende bayağıdır bu var, şu ana kadar hiç sorun yaşamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Schneider bütçemi aşıyordu bunu aldığım zamanda, biraz daha kaliteli ve biraz daha pahalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Cihan Kurubaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Schneider çok kalitelidir. En kötü Philips al.

bende bayağıdır bu var, şu ana kadar hiç sorun yaşamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Schneider bütçemi aşıyordu bunu aldığım zamanda, biraz daha kaliteli ve biraz daha pahalı.

Schneider internette de en iyisi olarak gösteriliyor. 705 TL gibi bir fiyata Amazon'da buldum, onu alayım o zaman.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Belkin Surge Plus 4'lü priz, yüksek gerilim korumalı (2,4 A, 2 m kablolu 2 USB bağlantısı dahil) beyaz/gri BSV401VF2M https://amzn.eu/d/3vwHIXU

Top Bottom