Neler Yeni

Bilgisayar odası için toplama bilgisayar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Kopuz
Bütçe
100.000
Evet başlık biraz kapalı gibi gözükmüş olabilir. Yardım istediğim konu şu, bir eğitim kurumunun bilgisayar odasındaki bilgisayarlar 2011 yılından kalma ve birkaçına ssd takmak dışında hiçbir yenileme yapılmamış. Win10 kurulduğunda çöken bilgisayarlardan bahsediyorum. Bunun içinse 15 tane olacak şekilde toplama bilgisayar parçaları önermenizi istiyorum. Kasasıyla monitörüyle klavyesiyle faresiyle her şeyiyle bilgisayar önermenizi istiyorum. Bu bilgisayarların kullanım amaçları ise; adobe programları (premiere pro, after effect, photoshop, illustrator), blender, autocad, office programları (excel, word, powerpoint) şuan için planlamalarda yok ama belki ileride unity ve unreal engine gibi şeyler de olabilir. Bunların hepsi ders vermek amaçlı olması planlanmaktadır. Her ne kadar bir eğitim kurumu için istediğimi söylesem de sınırsız bir fonumuz bulunmamakta. Bütçe ile alakalı kesin bir şey söyleyemeyeceğim ama 100.000 civarı bir bütçe olabilmesi muhtemeldir.

rookie27

80+ Gold
Şimdi hocam 100.000 TL ile 15 tane bilgisayar 15 tane klavye mouse 15 tane de monitör istiyorsunuz.
Şimdi monitöre 1k harcasak 15k yapar.
klavye mouse için toplam 1.5 k gitse
15 tane bilgisayar için 84/85.000TL bütçeniz var
85/15 5.600tl bilgisayar alabilirsiniz.
Şu an bu sistem indirimde iken kaçırmayın derim.
Yanında verilen indirim ile klavye mouseleri alırsanız belki daha da ucuza gelir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,664
Üyeler
151,263
Son üye
Bdrhn
Top Bottom