Neler Yeni

bilgisayar programcılığı için max 28.000 tl laptop önerisi.

jouly

80+ Bronze
arkadaşlar merhaba , başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayar programcılığı için maximum 28.000 tl laptop önerisi istiyorum , oyun oynamayacağım oyun için masaüstü sistemim var sadece okul için kullanacağım.

aliercan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Muhammed Ali Ercan
bilgisayar programcılığı mezunum inşallah 4 aya almanyaya gidiyorum lisans tamamlamak için bilgisayar programcılığı için iyi bir leptop almana gerek yok dostum hala okullarda c, c++ öğretiliyor 10klık bir leptop işini görür

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
arkadaşlar merhaba , başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayar programcılığı için maximum 28.000 TL laptop önerisi istiyorum , oyun oynamayacağım oyun için masaüstü sistemim var sadece okul için kullanacağım.
Bilgisayar programcılığı için ekran kartından çok güçlü bir işlemciye ihtiyacınız var https://www.hepsiburada.com/hp-vict...G?magaza=MTBİLİSİM&url_src=and-product-detail
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayar programcılığı mezunum inşallah 4 aya almanyaya gidiyorum lisans tamamlamak için bilgisayar programcılığı için iyi bir leptop almana gerek yok dostum hala okullarda c, c++ öğretiliyor 10klık bir leptop işini görür
Hangi üniversite hocam

aliercan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Muhammed Ali Ercan

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
Dışardan biz de bu işi nasıl öğrenebiliriz acaba para kazanmamız lazım

arkadaşlar merhaba , başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayar programcılığı için maximum 28.000 TL laptop önerisi istiyorum , oyun oynamayacağım oyun için masaüstü sistemim var sadece okul için kullanacağım.
oyun oynamıcaksan o kadar para verme programcılık öyle yük isteyen bi iş degil 10 15klik pc isini fazla fazlaa görür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
961,995
Üyeler
151,838
Son üye
antolyn