Neler Yeni

Bilgisayar Programcılığı-Mühendisliği İçin Laptop Önerisi

Extroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Şerif Metehan Akça
Bütçe
5000
Dostlar merhaba Bilgisayar mühendisliği okuyorum bu hafta okula başlayacağım. Evde masaüstü sistemim var fakat laptop alacağım okulda derslerde kullanmak için. Max bütçem 5k ama daha aşağısı olsa daha iyi olur , sizlerin önereceği bir laptop var mı günlük kullanım için dersler için ve bir de valorant için 😄 aklımda 3 tane var bana yardımcı olur musunuz ?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekleme yapmayı unutmuşum. Bilgisayar programcılığı okuyorum şuan, 2 sene sonra dgs ile mühendisliğe geçiş yapacağım. Şimdi 5k civarında beni idare edecek bir şey lazım sonrasında satıp daha iyisini almayı planlıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Julia David
Umarım iyisindir. Acer Aspire 3 A315-57G Intel Core i3-1005G1 8Gb 256Gb SSD Mx330 2 GB öneririm. Ben şahsen mühendislik hayatımda günlük rutinim için kullanıyorum, umarım beğenirsiniz ve sınıf arkadaşlarınıza tavsiye edersiniz.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,232
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Merhabalar amacınız arada oyun oynamak değilse mx li bir şey almaya gerek yok bu işinizi görecektir.

Extroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Şerif Metehan Akça
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Umarım iyisindir. Acer Aspire 3 A315-57G Intel Core i3-1005G1 8Gb 256Gb SSD Mx330 2 GB öneririm. Ben şahsen mühendislik hayatımda günlük rutinim için kullanıyorum, umarım beğenirsiniz ve sınıf arkadaşlarınıza tavsiye edersiniz.
Teşekkür ederim öneriniz için değerlendireceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar amacınız arada oyun oynamak değilse mx li bir şey almaya gerek yok bu işinizi görecektir.

Merhaba teşekkür ederim öncelikle. Yukarıda attığım hp olanı alsam bir fark olur mu ? 5k ya çok çıkmak istemiyorum açıkçası ne kadar az o kadar iyi şuan.

Extroy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Şerif Metehan Akça
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Up. .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri