Neler Yeni

Bilgisayar Programcılığı Staj Yeri

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Erdem Türkeş
Herkese selamlar Sizden yardım almak için forum açmayı düşündüm. Isparta Uygulama bilimler üniversite Yalvaç teknik bilimler meslek yüksek okulu bilgisayar programcılığında okuyorum ve gno 3.40 bu sene staj dönemim geliyor bu yüzdende staj yapabileceğim bir yer arıyorum fakat bursada olmasını istiyorum malum maaş verebilen güzel bir yer olursada çok iyi olur. Yardımcı olabilen veya bilgisi olan iletişime geçebilir mi

Okulunun staj bulmayı kolaylaştırmak için platformu var mı? Varsa oraya bak. Staj seferberliği başladığı zaman kaydını yap. Kariyer.net, Linkedin gibi platformları aktif olarak kullan ve takip et. Yanılmıyorsam Bursa' da tekstil sektörü vardı. Tekstil fabrikalarındaki bilgi işlem departmanlarına bakabilirsin kolay gelsin

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Okulunun staj bulmayı kolaylaştırmak için platformu var mı? Varsa oraya bak. Staj seferberliği başladığı zaman kaydını yap. Kariyer.net, Linkedin gibi platformları aktif olarak kullan ve takip et. Yanılmıyorsam Bursa' da tekstil sektörü vardı. Tekstil fabrikalarındaki bilgi işlem departmanlarına bakabilirsin kolay gelsin
Bursa da her şey var. Araba sektörü, gıda, tekstil. Ne istediğine bağlı.

umut1214

80+
Bilgisayar programcılığı okuduğum için bilgisayar ile ilgili olmasını istiyorum
ozor hocam bizim burda çocuk bankada staj yapıyo dış atmye görevlendimişler yaşlıların parasını çekiyor. tanıdık bir yerin varsa oraya başvur çünkü diğer yerler boş işler yaptırıyor.

Top Bottom