Neler Yeni

Bilgisayar vergileri hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Hamoodoğlu
Selamlar abiler ablalar kardeşler vsvsvs,
bugün soru sormaya geldim sorum başlıkta gördüğünüz üzere vergiler hakkında emin olmamakla ve çok bir bilgim olmamasıyla beraber seçim öncesi dönemde bir duyum almıştım öğrencileri ilk bilgisayar veya telefon satın alışında vergilerin yok sayılacağına yönelik olan bu duyumumu internette araştırmaya çalışmış olsam bile büyük ihtimalle yanlış aramam veya başka bir hata sonucu kaynak bulamadım bilgisi olan arkadaşların beni aydınlatmasını rica ediyorum.
Yardım eden/etmeye çalışan herkese şimdiden teşekkürler.

Reindi

80+ Silver
Selamlar abiler ablalar kardeşler vsvsvs,
bugün soru sormaya geldim sorum başlıkta gördüğünüz üzere vergiler hakkında emin olmamakla ve çok bir bilgim olmamasıyla beraber seçim öncesi dönemde bir duyum almıştım öğrencileri ilk bilgisayar veya telefon satın alışında vergilerin yok sayılacağına yönelik olan bu duyumumu internette araştırmaya çalışmış olsam bile büyük ihtimalle yanlış aramam veya başka bir hata sonucu kaynak bulamadım bilgisi olan arkadaşların beni aydınlatmasını rica ediyorum.
Yardım eden/etmeye çalışan herkese şimdiden teşekkürler.
her vaat askıya alındığı gibi ondan da umut yok boşuna bekleme paranı denkleştir al

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Yusuf Emre Şahin
Bilgisayar vergisi çok fazla yok. O yüzden en fazla 40 k bilgisayarı 35 e alırsın. 20 lik bilgisayarı 18 e fekan alırsın. Ek olarak öğrencilere değil, üniversite öğrencilerine ilk bilgisayar ve telefon vergisiz olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

her vaat askıya alındığı gibi ondan da umut yok boşuna bekleme paranı denkleştir al
Askıya alınmadı, Ekim gibi meclisten geçecek diye düşünüyorum. Şu an öncelikler ayarlanıyor

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Sene sonuna gelmesi bekleniyor, telefon için beklenebilir ama bilgisayar için beklenmez çok az vergi var PC'de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Hamoodoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler beklemiyom o zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,049