Neler Yeni

Bilgisayara birşeyler oldu yardım edebilirmisiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMİRHAN
Merhaba benim kuzenim var kendisi biraz küçük bilgisiyarı vardı bilgisayarını bu hale getirmiş ne yapabilirim görüntü tam net değil yardımcı olacak güzel abilerim ablalarım ve değerli forum cevaplıyacıları bana yardımcı olurmusunuz napmalıyım

Ekler

• 20211209_010811.jpg
    20211209_010811.jpg
    207 KB · Hit: 39

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,327
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bu görselden hiçbir şey anlayamayız dostum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Net bir şey söylememiz mümkün değil bu bilgilerle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
ibrahim
Merhaba benim kuzenim var kendisi biraz küçük bilgisiyarı vardı bilgisayarını bu hale getirmiş ne yapabilirim görüntü tam net değil yardımcı olacak güzel abilerim ablalarım ve değerli forum cevaplıyacıları bana yardımcı olurmusunuz napmalıyım
O ekrandayken klavyeden F1 tuşuna basın bi deneyin

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Post ekranında kalmış giriş çıkış birimlerinden birisi hata veriyor demekki. F1e basıp geçmeyi deneyin.

Top Bottom