Neler Yeni

Bilgisayarcılar İle Anınız

JokerAllame

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba ben 1 yıl önce bakkaldan 4,5k olan sistemi 6kya almıştım sizin de anınız varsa anlatın

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
Arkadaşlar merhaba ben 1 yıl önce bakkaldan 4,5k olan sistemi 6kya almıştım sizin de anınız varsa anlatın
4gb ram li laptop götürdüm 2gb olarak geldi için aççtık bi rrami düzgün takmamış taktık 3gb oldu 1gb ram imi almış gitmiş olay 3-4 yıl önce oldu :D

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
virüs programı ındırmeye çalışırken pc ye virüs girmesi ve bana pahalıya patlaması( ilk pc varken 12 13 yaşlarımda)

JokerAllame

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4gb ram li laptop götürdüm 2gb olarak geldi için aççtık bi rrami düzgün takmamış taktık 3gb oldu 1gb ram imi almış gitmiş olay 3-4 yıl önce oldu :D
Aynen birde işlerini düzgün yapmıyorlar yeni mis gibi sisteme crackli windows kurmuş sonra kablolama berbat yapmış AMD stok fanının başındaki girintiyi ram sulotuna doğru takmış hepsini sonra tekrar ben yaptım yavaş yavaş

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
Aynen birde işlerini düzgün yapmıyorlar yeni mis gibi sisteme crackli windows kurmuş sonra kablolama berbat yapmış AMD stok fanının başındaki girintiyi ram sulotuna doğru takmış hepsini sonra tekrar ben yaptım yavaş yavaş
yok ben zaten sistemimi kendim kuruyom pc oynamaktan çok kurrmayı sevdimden elimden geldince hazır sistem yerine kendim parça parça alıyorum hazırr sistem alıcaksamda parçalarını kurrulmamış alıyorum o sıkıntılar olmuyor bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

sattın mı leptobunu 15k ya :D
hocam 15k sıfırıydı :D

JokerAllame

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok ben zaten sistemimi kendim kuruyom pc oynamaktan çok kurrmayı sevdimden elimden geldince hazır sistem yerine kendim parça parça alıyorum hazırr sistem alıcaksamda parçalarını kurrulmamış alıyorum o sıkıntılar olmuyor bende

hocam 15k sıfırıydı :D
İşte o zamanlar bilmiyordum şimdiki bilgim olsaydı bulaşmazdım hiç bunlara

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
Küçükken oyun indirmeyi bilmiyordum. Bilgisayarcıya gidip bi CD'ye abi minecraft yükler misin dedim. O da internetten bi tane .exe dosyası bulup CD'ye attı. Üstüne bir de 7TL aldı :D
aynısı na benzer ben de yapıyodum ama cd dahil 5tl ye gta vc veriyordu :D

JokerAllame

80+ Silver
AYNISı na benzer ben de yapıyodum ama cd dahil 5tl ye gta vc veriyordu :D
Bana COD MW3'ü 20tlye vermişti usbyide benden istemişti

He birde aklıma geldi bana işte ilk https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_frısby-fc-9235g-usb-3-0-600-w-kasa-siyah-1176493.html
bu kasayı önerdi tabi ben beğenmedim ve o zamanda tek bildiğim Frisby psunun kötü olmasıydı dedim işte bunun psusu kötü bana başka kasa ayarla oda tamam sana çok kaliteli bir psu alacam için rahat olsun dedi 200 TL daha aldı ve banada kurulum sırasında göstermiyor ben eve gidince baktım aynı psuyu takmış 200tlde fazladan para aldı bu bakkal sektöründe işini düzgün yapan cidden çok az

Son düzenleme:

ELECTUS

80+ Silver
550TL'ye 120GB WD Green SSD.🤔

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
905,712