Neler Yeni

Bilgisayarı açarken hiçbir ekran gelmiyor siyah erkranda kalıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer Faruk
Bios dan bi ayar yapalıp çözülebilir ama onun dışında başka yol yok gibi bios dan nasıl bir ayar çekmek lazım onu da bilmiyorum ben
biosa lenovo ekranı geldikten sonra fn+f2 tuşlarına basıp giriyordum şimdi biosa da giremiyorum lenovo ekranı gelmediği için. format bile atabilceğimden şüpheliyim.

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
biosa lenovo ekranı geldikten sonra fn+f2 tuşlarına basıp giriyordum şimdi biosa da giremiyorum lenovo ekranı gelmediği için. format bile atabilceğimden şüpheliyim.
Benimde artık bilgim buraya kadardı daha fazla yardımcı olamayacağım maalesef ama bence ramleri çıkarıp tekrar takmayı deneyebilirsiniz

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,282
İsim
Anonim-Anonim
Öncelikle başka kablo-monitör ile deneyin.
Laptop ise bir fikrim yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer Faruk
Benimde artık bilgim buraya kadardı daha fazla yardımcı olamayacağım maalesef ama bence ramleri çıkarıp tekrar takmayı deneyebilirsiniz
teşekkür ederim. Laptop olduğu için açamıyorum kendim, olmazsa bir bilgisayarcıya götüreceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle başka kablo-monitör ile deneyin.
Laptop ise bir fikrim yok.
laptop

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Efe Akboğa
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Teknoloji
Hocam siyah ekranda iken ctrl alt delete yapın görev yöneticisini açın sonra yukarıdaki ilk bölümden yeni görev çalıştıra tıklayın sonra explorer.exe yazıp denermisiniz

Lanelzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Efe Basar
Lenovo marka bilgisayarımı açma tuşuna basıyorum bilgisayar çalışıyor fakat lenovo yazısı dahil hiçbir ekran gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Biraz araştırdım fakat bir şey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
ramları çıkart tak

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Yusuf Eroğlu
Aynı sorun bendede var şuan ramleri çıkarıp taktım ekran kartını çıkarıp taktım gene olmadı win 11 guncellemesi yaparken kapandı açılmıyor ekran yok

hihihiha

80+ Bronze
Aynı sorun bendede var şuan ramleri çıkarıp taktım ekran kartını çıkarıp taktım gene olmadı win 11 guncellemesi yaparken kapandı açılmıyor ekran yok
Depolama birimini çıkar tak yapar mısın bende düzeldi bir kere öyle yaptım

Top Bottom