Neler Yeni

bilgisayarı kullanırken sinyal yok hatası

marsl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
trgyblc
bilgisayar açılırken sorunum yok fakat biraz kullandıktan sonra tarayıcıda 2 3 sekme açtıktan sonra mouse donup sinyal yok diyor arada sıra masaüstü geldikten sonra sinyal yok hatası alıyorum yardımcı olabilirmisiniz

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Ahmet Erboz
bilgisayar açılırken sorunum yok fakat biraz kullandıktan sonra tarayıcıda 2 3 sekme açtıktan sonra mouse donup sinyal yok diyor arada sıra masaüstü geldikten sonra sinyal yok hatası alıyorum yardımcı olabilirmisiniz
bios sıfırlamayı dene.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
807
İsim
Ahmet Erboz
O nasıl oluyor ?
bilgisayar açılırken f2 ye bas sürekli bios açılacak. default settings e bas ayarlar sıfırlanacak ve f10 a basıp kaydet. farklı anakartlarda farklı tuşa basman gerekeblilir msi için delete ye basakcaksın.

marsl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
trgyblc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayar açılırken f2 ye bas sürekli bios açılacak. default settings e bas ayarlar sıfırlanacak ve f10 a basıp kaydet. farklı anakartlarda farklı tuşa basman gerekeblilir msi için delete ye basakcaksın.
Tamam teşekkürler denicem

marsl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
trgyblc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yine yaptı başka çözüm varmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bilgisayarı hızlı kullanırken sinyal yok hatası alıyorum Chrome açtıktan sonra başka bir program açınca fare donuyor sinyal yok hatası alıyorum bilgisayari hızlı kullandığında anında fare donuyor sinyal yok hatası alıyorum direkt yardım edermisiniz

Son düzenleme:

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
dönüştürücü kullanıyormusun ?

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
evet monitörüm vga
muhtemelen dönüştürücü kaynaklı bendede benzer bir sorun vardı bilgisayarı televizyona bğalayıp dene birde aynısı olursa ekran kartı sıkıntılıdır olmassada dönüştürücü yada monitörde vardır bir şey

marsl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
trgyblc
Tamam denicem teşekkürler

y.can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Can
düzeldi mi ben de dönüştürücü kullanıyorum fakat 3 4 aydır bir sorun olmamıştı

marsl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
trgyblc
Hayir düzelmedi format at dediler attım olmadı PSU sorunludur dediler baktırdım sorun yok ekran kartıda bozuk değil anakart işlemci ramde normal çalışıyor anlamadık neden bunu yapiyor hala bulamadım çözüm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,885
Üyeler
138,432
Son üye
audioperformance