Neler Yeni

Bilgisayarı temizledikten sonra sistem açılmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erhan
Selamun aleykum arkadaşlar bugün size yaşadığım sorundan bahsedeyim, Bugün League OF Legends oynarken oyunda takılmalar meydana geldi ve oynayamıyordum maç bitince bilgisayarın içini açtım ve ekran kartını temizledim sonra işlemcinin üzerindeki fanı çıkarıp fanla işlemci arasındaki demiri temizledim ve çıkardıklarımı takıp bilgisayarı çalıştırdım ve kasadan bip bip diye sesler gelmeye başladı ve monitöre görüntü gitmiyordu ve hala öyle yardımcı olabilicek biri varmı (ilk Defa konu açıyorum hatam varsa affedin)

Valonar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gencay Alla
Anakartınız üzerinde hata ışıklarından yanan var mı? Kabloları eski yerlerine düzgünce taktığınıza emin misiniz?

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Selamun aleykum arkadaşlar bugün size yaşadığım sorundan bahsedeyim, Bugün League OF Legends oynarken oyunda takılmalar meydana geldi ve oynayamıyordum maç bitince bilgisayarın içini açtım ve ekran kartını temizledim sonra işlemcinin üzerindeki fanı çıkarıp fanla işlemci arasındaki demiri temizledim ve çıkardıklarımı takıp bilgisayarı çalıştırdım ve kasadan bip bip diye sesler gelmeye başladı ve monitöre görüntü gitmiyordu ve hala öyle yardımcı olabilicek biri varmı (ilk Defa konu açıyorum hatam varsa affedin)
statik elektrik olabilir sistemin nedir ve işlemciyi iyi taktıgından emin ol

Phenoma

80+ Silver
Demiri mi temizledin ?
Macunu mu sildi ?
Yeniden macun sür.
Anlamadım tam, daha iyi açıklar mısın ?

Zırto

80+ Bronze
Fanın altında macunu sildikten sonra macun sürdünmü ?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Daha detaylı anlatırmısın fanla işlemci arasındaki demiri temizledinde ordaki gri macunu silip yeni bir macun koydunmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartınız üzerinde hata ışıklarından yanan var mı? Kabloları eski yerlerine düzgünce taktığınıza emin misiniz?
Evet eminim hepsini aynı yerine taktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha detaylı anlatırmısın fanla işlemci arasındaki demiri temizledinde ordaki gri macunu silip yeni bir macun koydunmu
Benim bilgisayar 8 senelik falan evde macunda yok yani ben bu işlemi 1 2 defa daha yapmıştım macun sürmemiştim öylede baya iyi çalışıyordu dün başladı oyunda takılmalar olmaya sonra anlattığım gibi yaptım

statik elektrik olabilir sistemin nedir ve işlemciyi iyi taktıgından emin ol
Statik elektrik icin ellerimi duvarda 9 10 saniye beklettim işlemciyi çıkarmadım

Demiri mi temizledin ?
Macunu mu sildi ?
Yeniden macun sür.
Anlamadım tam, daha iyi açıklar mısın ?
Oyun oynuyordum ve takılmalar meydana gelmeye başladı bende bilgisayarın içini açtım temizledim sonra çıkarttıklarımı yerinetakip bilgisayarı başlattım ve bilgisayar çalıştı ama görüntü yoktu.

Evde macun yok köyde yaşadığımdan pek çıkamıyorum ama çıktığımda ilk işim macun almak.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,435
Üyeler
140,196
Son üye
Afraz
Top Bottom