Neler Yeni

Bilgisayarım aniden kendini kapadı

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Bundan önce 1 kez olmuştu,önce ekranım kapandı sonra açıldı ama parazitliydi,sonra klavye ışıkları kapandı sonra da bilgisayar.sizce neden olmuş olabilir.Ekran kartında bir sorun olabilirmi ondan korkuyorum.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemin çok fazla ısınıyormu ısıdan dolayı kendini restartlamış olabilirmi?
Hayır işlemcim R5 3600 olmasına ve stok soğutuculu olmasına rağmen 75 üstünü gördüğünü hatırlamıyorum.Kartım zaten en iyi soğuyan serilerden biri.Bide Kasam da baya iyi hava alıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fazla ısınmadan da kapanabiliyor, sıcaklık değerleri ne ?
Hayır işlemcim R5 3600 olmasına ve stok soğutuculu olmasına rağmen 75 üstünü gördüğünü hatırlamıyorum.Kartım zaten en iyi soğuyan serilerden biri.Bide Kasam da baya iyi hava alıyor.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,712
İsim
rada
Hocam yerinizde olsam parçaları stres testlerine sokardım ekran kartını felan böylelikle hangi parçadan dolayı sorun oluyor anlayıp garantiye gönderebilirsiniz.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yerinizde olsam parçaları stres testlerine sokardım ekran kartını felan böylelikle hangi parçadan dolayı sorun oluyor anlayıp garantiye gönderebilirsiniz.
tamamdır.onun yerine sürekli oyun olur mu öyle test daha iyi gibi duruyor :d

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
OC veya XMP var mı? Varsa BIOS resetleyip yeniden başlatın. Sonra eski ayarları (OC'li ayarı) Prime95 ile test edin, sorun bulursa yeni ayar bulmaya çalışın.

Top Bottom