Neler Yeni

Bilgisayarım beni delirtiyo

syndren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan Göksu
Merhaba bu sorun uzun zamandır var artık sinir bozucu olmaya başladı masaüstü bilgisayarımda müzik dinlerken googleda gezerken falan pc takılıyor kulaklığa ***** bir ses geliyor ama milisaniyelik bir şey oyun oynarken bazen bilgisayar donuyor ve o milisaniyelik ***** ses uzun süre geliyor sonrasında pc kapanıp yeniden açılıyor.
tek sorun uzun süre donunca pcnin kapanması degil kısa süreli donmada bütün ses sistemi çöküyor discorda sesim gitmiyor ***** ***** şeyler oluyor noluyo hacı benim bilgisayarıma

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Merhaba bu sorun uzun zamandır var artık sinir bozucu olmaya başladı masaüstü bilgisayarımda müzik dinlerken googleda gezerken falan pc takılıyor kulaklığa ***** bir ses geliyor ama milisaniyelik bir şey oyun oynarken bazen bilgisayar donuyor ve o milisaniyelik ***** ses uzun süre geliyor sonrasında pc kapanıp yeniden açılıyor.
tek sorun uzun süre donunca pcnin kapanması degil kısa süreli donmada bütün ses sistemi çöküyor discorda sesim gitmiyor ***** ***** şeyler oluyor noluyo hacı benim bilgisayarıma
"garip" kelimesi de mi sansürleniyor artık.

BeKo'O

80+ Silver
Virüs taraması, sistem kullanım değerleri, disk sağlığı (HD TUNE BAD SECTOR) bu gibi şeyleri söyledikten sonra bilgi verebiliriz. Bana sorarsanız temiz bir format atın direkt ama düzeltmeye yönelecekseniz dediklerime bakıp yazınız.

Top Bottom