Neler Yeni

bilgisayarım ekran kartını görmüyor

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
normalde r3 2200g apu sistemim var rx 580 ekledim bağlantısını yaptım ama ekran kartı hala apu'dan kullanıyor nasıl düzeltebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
ekran kartı arızalı değilse görmesi lazım yada bıosdan sadece apu aktif edildiyse ekran kartı taksan bile görüntüyü apudan almaya devam edersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

bios kontrol et

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı arızalı değilse görmesi lazım yada bıosdan sadece apu aktif edildiyse ekran kartı taksan bile görüntüyü apudan almaya devam edersin

bios kontrol et
Nasıl düzeltebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
anakartınızın marka ve modelini youtube a yazarak bios a nasıl girilir onu öğrenin sonra apu sisteme ekran kartı takma bios ayarı vs diyerek sizi yönlendirecek videolar vardır. şimdi buradan yazsam size fazla yardımcı olamayabilirim. o yüzden görerek daha iyi anlarsınız. yine yapamazsanız yardımcı olmaya çalışırım yine.

ThE LoSt

80+ Gold
normalde r3 2200g apu sistemim var rx 580 ekledim bağlantısını yaptım ama ekran kartı hala apu'dan kullanıyor nasıl düzeltebilirim
Monitörün bağlantısını harici ekran kartına taktığınızdan emin olun.

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakartınızın marka ve modelini youtube a yazarak bios a nasıl girilir onu öğrenin sonra apu sisteme ekran kartı takma bios ayarı vs diyerek sizi yönlendirecek videolar vardır. şimdi buradan yazsam size fazla yardımcı olamayabilirim. o yüzden görerek daha iyi anlarsınız. yine yapamazsanız yardımcı olmaya çalışırım yine.
Hallettim hocam teşekkür ederim

Monitörün bağlantısını harici ekran kartına taktığınızdan emin olun.
Hallettim hocam sağolun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,414
Üyeler
156,326
Son üye
demeter
Top Bottom