Neler Yeni

Bilgisayarım format atmama rağmen çok yavaş hatta açılmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer
Öncelikle herkese merhaba bilgisayarım 2 yıldır devam eden ve günden güne artan bir şekilde yavaşlama sorunu bazen açılışlarda hata bazende bilgisayar çalışır vaziyetteyken hata alıp kapanmasıyla sonuçlanıyordu. 6 ay önce askere gittim ve 2 hafta önce geldim şimdi ise açılış ekranında 15 dakika civarında kaldıktan sonra alttaki hatayı alıyorum.
IMG_1151.jpeg
bu ekranda da işlem 15 dakika civarında kaldıktan sonra tekrar kapanıyor bazen hiç hata vermeden açılış ekranında 15 20 dakika bekledikten sonra açılıyor bazende bu ekranda kalıyor açılmıyor
image.jpg
ama çok yavaş oyunları neredeyse oynayamıyorum. Bilgisayarımın özellikleri
Gigabyte rtx 2060 6 gb
İşlemci amd ryzen 5 2600 veya 3600 bilgisayar açılmadığı için bakamadım
Ram:8x2 gb dual
Ssd:480 gb
Ana kart:b450m diye hatırlıyorum
Bilgisayarı 2019 da almıştım incehesap diye bir siteden hazır sistemdi.

eren28tr

80+ Gold
Öncelikle herkese merhaba bilgisayarım 2 yıldır devam eden ve günden güne artan bir şekilde yavaşlama sorunu bazen açılışlarda hata bazende bilgisayar çalışır vaziyetteyken hata alıp kapanmasıyla sonuçlanıyordu. 6 ay önce askere gittim ve 2 hafta önce geldim şimdi ise açılış ekranında 15 dakika civarında kaldıktan sonra alttaki hatayı alıyorum. Alıntıyı görüntülebu ekranda da işlem 15 dakika civarında kaldıktan sonra tekrar kapanıyor bazen hiç hata vermeden açılış ekranında 15 20 dakika bekledikten sonra açılıyor bazende bu ekranda kalıyor açılmıyor Alıntıyı görüntüleama çok yavaş oyunları neredeyse oynayamıyorum. Bilgisayarımın özellikleri
Gigabyte rtx 2060 6 gb
İşlemci amd ryzen 5 2600 veya 3600 bilgisayar açılmadığı için bakamadım
Ram:8x2 gb dual
Ssd:480 gb
Ana kart:b450m diye hatırlıyorum
Bilgisayarı 2019 da almıştım incehesap diye bir siteden hazır sistemdi.
Xmp açıkmı hocam minidump dosyasını paylaşırsan birde iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xmp açıkmı hocam minidump dosyasını paylaşırsan birde iyi olur.
image.jpg

Bu ekranda kalıyor açılmıyor bilgisayar biraz önce yaklaşık yarım saat civarında bekledim açılmadı reset attım şimdide 10 dakikadır aynı ekranda bekliyorum. Xmp açık değil diye biliyorum. Bilgisyar açılmadığı için minidump paylaşamıyorum. Şuan bir hata aldım ve açıldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

image.jpg

Bu ekranda kalıyor açılmıyor bilgisayar biraz önce yaklaşık yarım saat civarında bekledim açılmadı reset attım şimdide 10 dakikadır aynı ekranda bekliyorum. Xmp açık değil diye biliyorum. Bilgisyar açılmadığı için minidump paylaşamıyorum. Şuan bir hata aldım ve açıldı

eren28tr

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:
Temiz format atmayı denedinmi.

Top Bottom