Neler Yeni

Bilgisayarım hem oyun hem discord ile konuşunca ısınmaması gereken kadar ısınıyor ve çöküyor.

Selamlar öncelikle. Hemen sorunumu anlatarak başlayayım. Bilgisayarım ile arkadaşlarımla biraz eğleneyim diye discord ve oyun oynar iken ısınmaması gerektiği halde ısınıyor eski bilgisayarımda bu işlemlerin kat ve kat fazlasını yaptığım halde ısınıp çökmüyor iken bunda böyle bir sorun yaşıyorum ne yapmalıyım ve sorun nedir sizce?

OwlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
.
Laptop mu masaüstü mü?

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,467
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Selamlar öncelikle. Hemen sorunumu anlatarak başlayayım. Bilgisayarım ile arkadaşlarımla biraz eğleneyim diye discord ve oyun oynar iken ısınmaması gerektiği halde ısınıyor eski bilgisayarımda bu işlemlerin kat ve kat fazlasını yaptığım halde ısınıp çökmüyor iken bunda böyle bir sorun yaşıyorum ne yapmalıyım ve sorun nedir sizce?
Isınan parça hangisi?

Mehmet Anıl

80+ Silver
ısı değerlerini kahinlik yeteneğimle bulcam şimdi

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle bilgisayarım dizüstü ikinci olarak altında soğutucu olmasına rahmen ısınması bana pek normal gelmiyor virüs falan var mıdır acaba sorum bu.

Top Bottom