Neler Yeni

Bilgisayarım hoparlörü görmüyor acil yardım

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
resim_2023-11-24_183522575.png

İTOPYA dan aldığımız bilgisayara driver kurulumu yaptık fakat kayıttan çal kısmında sadece Display Port kablosu ile bağlı olan monitörü görüyor. 3 gündür 2 defa format atıp tekrardan driver kuruyorum ama yok arkadaş ne kulaklığımı görüyor ne de ses sistemimi. Sizden rica ediyorum artık bir yardımcı olun.

Asusun kendi sayfasındaki Realtek HD Audio driverini kurmama rağmen hiçbir şey değişmiyor. NVİDİA nın ses sürücüsünü bile yükledim ama yok sonuç nafile.

Anakartım: Asus Prime B550 M-K

@itopya.com
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım

@Mehmet Yılmaz Hocam bir ilgilenme şansın var mı acaba?

PunkiesT

80+ Bronze
Sistemine uygun olan audio yükledinmi bilmiyorum ama buradaki herşeyi yükle istersen aygıt yöneticisin Ses ve girişlere bak yüklü ise oradan görebilirsin , sol alttan ses sol tıklayıp girişlere bak

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemine uygun olan audio yükledinmi bilmiyorum ama buradaki herşeyi yükle istersen aygıt yöneticisin Ses ve girişlere bak yüklü ise oradan görebilirsin , sol alttan ses sol tıklayıp girişlere bak
Hepsini yükledim ama yine olmadı çözemedim gitti

PunkiesT

80+ Bronze
Hepsini yükledim ama yine olmadı çözemedim gitti
Doğru yere taktığına eminmisin giriş genelde orta kısımdaki oluyor yeşil renkli olmadı yarın açıksa Asusu arayıp konuyu belirt teknik servis kısmından

croswayr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
recep sak
Dostum tüm driverleri yükleyip bu kadar format atıp seçili ses aygıtını seçmene rağmen dönmüyorsa Ses çipsetinde veya güney köprüsünde arıza olabilir iletişim kuramıyordur. Servise gönder muhtemelen anakart değişecek.

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğru yere taktığına eminmisin giriş genelde orta kısımdaki oluyor yeşil renkli olmadı yarın açıksa Asusu arayıp konuyu belirt teknik servis kısmından
Hocam hepsini denedik hatta usb kulaklık dahi denedik ama dönmüyor

Dostum tüm driverleri yükleyip bu kadar format atıp seçili ses aygıtını seçmene rağmen dönmüyorsa Ses çipsetinde veya güney köprüsünde arıza olabilir iletişim kuramıyordur. Servise gönder muhtemelen anakart değişecek.
Ama sistemi hazır bir şekilde satın aldık. Satın aldığımız firmaya kasayla beraber vermeyecek miyiz?

PunkiesT

80+ Bronze
Ses giriş yerinde arıza olabilir servise gönder en iyisi

croswayr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
recep sak
Hocam hepsini denedik hatta usb kulaklık dahi denedik ama dönmüyor

Ama sistemi hazır bir şekilde satın aldık. Satın aldığımız firmaya kasayla beraber vermeyecek miyiz?
Sistemi hazır almışsanız satın aldığınız firmaya kasayı vermeniz gerekecek eğer kasayı göndermek istemiyorsanız bu ses sorunu yüzünden uğraşmak ve beklemek istemiyorsanız bir tane USB ses kartı satın alın ucuzlarından işinizi görür idare edersiniz.
müsait bir vaktiniz olursa o zaman garantiye yollarsanız.

Top Bottom