Neler Yeni

BİLGİSAYARIMA VİRÜS GİRDİ

Wøx1N

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet Emin KUL
Geçenlerde gta 5 hilesi indirmiştim 1 hafta önce falan bugünde fivem için pack arıyordum pack indirdim ve fave arena pvp girdim oynarken bir anda dondu ve şöyle bir şey çıktı
WhatsApp_Image_2024-05-02_at_20.37.25.jpeg
sonra yazan sunucuya girdirmeye çalıştı bende girmedim ve bir dosya indirmeye çalıştı Windows defender indirtmedi sonra malwerbytes dan tarama yaptım boş çıktı silip kaspersky ı indirip tarama yaptım hızlı tarama 2 dosya buldu ve sildim. Yandexten bilgileriniz kopyalanıyor diye bişey çıktı onuda reddettim ve Şuan kaspersky dan tam tarama yapıyorum %40 ı doldu tam tarama yaptıktan sonra bir şey çıkarsa silsem bile format atayım mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karaladığım yerde ip adresim falan yazıyordu

Wøx1N

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet Emin KUL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Barış Okçu
Anlamadım?

Neden? Birinin bilgilerinin çalınmasından zevk mi alıyorsun
Umarım bir daha hile kullanmazsın dostum. Hatta tavsiyem hile kullanmaktan ziyade illegal hiç bir programı bilgisayarına yüklememek olur.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Fettah Özalp
Geçenlerde gta 5 hilesi indirmiştim 1 hafta önce falan bugünde fivem için pack arıyordum pack indirdim ve fave arena pvp girdim oynarken bir anda dondu ve şöyle bir şey çıktı Alıntıyı görüntülesonra yazan sunucuya girdirmeye çalıştı bende girmedim ve bir dosya indirmeye çalıştı Windows defender indirtmedi sonra malwerbytes dan tarama yaptım boş çıktı silip kaspersky ı indirip tarama yaptım hızlı tarama 2 dosya buldu ve sildim. Yandexten bilgileriniz kopyalanıyor diye bişey çıktı onuda reddettim ve Şuan kaspersky dan tam tarama yapıyorum %40 ı doldu tam tarama yaptıktan sonra bir şey çıkarsa silsem bile format atayım mı?

Karaladığım yerde ip adresim falan yazıyordu
iyi olmuş hocam size ders olsun. yerinizde olsam direkt format atardım.

The Semih

80+ Gold
Neden? Birinin bilgilerinin çalınmasından zevk mi alıyorsun
Format atsanda tam silinirmi bilemedim sağlam hacklenmişin dostum, hile indirdiğin için öyle diyorlar hilecilerden nefret ederiz.

Bu arada XMP açık mı ? (!)

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Kaan

mehmettici

80+ Silver
hileciye ders vermiş iyi olmuş bidaha hile kullanmayacaksaniz ne yapmaniz gerekigini anlatayim

Wøx1N

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet Emin KUL
Format atsanda tam silinirmi bilemedim sağlam hacklenmişin dostum, hile indirdiğin için öyle diyorlar hilecilerden nefret ederiz.

Bu arada XMP açık mı ? (!)
Bilmiyorum nereden bakılıyor sonundakini görmedim

Ukhai

80+ Bronze
Hem insanların oyun zevkinin içine etmek için hile indir hem de pişkin pişkin buraya konu aç :)
İyi olmuş.

Wøx1N

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet Emin KUL
Hem insanların oyun zevkinin içine etmek için hile indir hem de pişkin pişkin buraya konu aç :)
İyi olmuş.
Dostum indirdim yapmadım sildim sonra yaptım diye bişey yazmadım herkes niye kinlenmiş

Yardım için açtım bu konuyu

Top Bottom