Neler Yeni

Bilgisayarımı sıfırladım ama pc ve mouse çalışmıyor

Hoblift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fikret
Arkadaşlar şimdi benim windows 10 pc'm çok kasıyor ve mavi ekran veriyordu bende sıfırlamaya karar verdim sıfırlama işlemi bittikten sonra oturum hesabıma giremedim bi hata veriyordu ama hatırlamıyorum şu anda neyse sonra tekrar sıfırladım bu sefer sıkıntı olmadan girdi hesaba ama cihaz güvenliği ayarı seçiniz ekranı çıktı bende kabul et'e basacaktım ve fark ettim ki mouse ve klavye çalışmıyor pc yi yeniden başlattım ve yine düzelmedi sonra fark ettim ki klavye sadece 1 saniyeliğine çalışıyor farenin ise sadece ışıkları yanıyor tekrar format atsam düzelir belki dedim ama mouse ve klavye çalışmıyor :D

Huseyın_cano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Ahmet Kaya
Arkadaşlar şimdi benim windows 10 pc'm çok kasıyor ve mavi ekran veriyordu bende sıfırlamaya karar verdim sıfırlama işlemi bittikten sonra oturum hesabıma giremedim bi hata veriyordu ama hatırlamıyorum şu anda neyse sonra tekrar sıfırladım bu sefer sıkıntı olmadan girdi hesaba ama cihaz güvenliği ayarı seçiniz ekranı çıktı bende kabul et'e basacaktım ve fark ettim ki mouse ve klavye çalışmıyor pc yi yeniden başlattım ve yine düzelmedi sonra fark ettim ki klavye sadece 1 saniyeliğine çalışıyor farenin ise sadece ışıkları yanıyor tekrar format atsam düzelir belki dedim ama mouse ve klavye çalışmıyor :D
driverları silinmiş olabilirsin kontrol et tekrar yükle

Hoblift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fikret
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavye mouse driverları silinmiş olabilir. BIOS'a girip klavye mouse çalışıyor mü test et. Sonra temiz format atarsanız sorun çözülür büyük ihtimalle.
Ne kadar denesemde yok klavye o kadar hızlı deaktive oluyor ki bios menüsünü açamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bilgisayarlar niye beni sürekli uğraştırıyorlar eski bilgisayarımda da böyle şeylerle uğraşıyordum ara ara, hayır sıfırla geç sıkıntın ne bilader 😫

Son düzenleme:

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
Windows’un zaten sıkıntılıymış bir de o Windows’a sıfırlama yaptırmışsın hocam normal. Her zaman temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Hoblift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fikret
Agalar bu shift e basılı tutarken yeniden başlattığımızda çıkan ekran var ya bi şekilde girdim oraya mouse klavye çalışıyor ama tabii o ekranda uefl yok artık tekrardan reset atıcam yine bambaşka bir hata vermez umarım

Hoblift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fikret
Tamamdır agalar ben biraz stres yaptım herhalde :D abiminde yardımıyla del tuşuna sakince basarak bios a girdim sonrasında temizinden bi format attık hepinize yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim

Hoblift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fikret
Hay benim kara bahtımı gidip tamirciye adam gibi format attırcam hala çalışmıyor klavye mouse ughhh.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,793
Üyeler
138,409
Son üye
Sinan sezgin
Top Bottom