Neler Yeni

Bilgisayarımın saçma hataları

Suwariba

80+ Silver
Evet arkadaşlar artık bıktım, ben bişey yapmadıkça bu saçma hatalar devam ediyor. Şimdi hataları sayıyım.
Her pc yi açtığımda pc kendi kendine discord u açıyor ben hiç bişey yapmıyorum
Bu hata son 2 günde başladı, discord u açmıyo starting de kalıyo 1,2 dk sonra biyerlere tıkladığında ekran donuyo her şey donuyo klavye mouse falan hiç bişey yapamıyorsun kapatıp açınca düzeliyo
Bu neredeyse her sabah oluyor pc yi açtığımda ekrana görüntü gelmiyor ve kapatıp açmam gerekiyor. Ayrıca şunu da ekliyim kapatma tuşuna bir kere basınca hiç kapatmıyo baya basılı tutmam gerekiyor. Yardımcı olurmusunuz çözümü varmı? Virüs olduğunu düşünmüyorum çünkü baya bi virüs taraması yaptım bişey çıkmadı.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Evet arkadaşlar artık bıktım, ben bişey yapmadıkça bu saçma hatalar devam ediyor. Şimdi hataları sayıyım.
Her PC yi açtığımda PC kendi kendine discord u açıyor ben hiç bişey yapmıyorum
Bu hata son 2 günde başladı, discord u açmıyo starting de kalıyo 1,2 dk sonra biyerlere tıkladığında ekran donuyo her şey donuyo klavye mouse falan hiç bişey yapamıyorsun kapatıp açınca düzeliyo
Bu neredeyse her sabah oluyor PC yi açtığımda ekrana görüntü gelmiyor ve kapatıp açmam gerekiyor. Ayrıca şunu da ekliyim kapatma tuşuna bir kere basınca hiç kapatmıyo baya basılı tutmam gerekiyor. Yardımcı olurmusunuz çözümü varmı? Virüs olduğunu düşünmüyorum çünkü baya bi virüs taraması yaptım bişey çıkmadı.
Program açılma için görev yöneticisi başlangıç sekmesinden istediğini kapat, 2 virüs olabilir(yanlış anlaşıldı fkrmrkrkktkr)

Son düzenleme:

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Görev yöneticisini aç.

1600325600179.png

Başlangıç sekmesine gir.

1600325627770.png

Burada devre dışı bırakıldı filan der orada açılışta başlamasını istemediğin uygulamaları devre dışı bırak.

Suwariba

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görev yöneticisini aç.

Alıntıyı görüntüle

Başlangıç sekmesine gir.

Alıntıyı görüntüle

Burada devre dışı bırakıldı filan der orada açılışta başlamasını istemediğin uygulamaları devre dışı bırak.
teşekkür ederim, diğer hatalar için bişey biliyormusun?
Program açılma için görev yöneticisi başlangıç sekmesinden istediğini kapat 2 virüs olabilir
teşekkür ederim, diğer hatalar için bişey biliyormusun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format atmayı denedin mi?
denemedim de okadar oyunu bu internetle yüklemek programları vb kurmak ömrümü tüketir, başka yol varmı diye arıyordum.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar

Suwariba

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavyenin kilitlenmesi bu başlangıç uygulamalarıyla ilgili olabilir önce onu dene düzelmezse söyle.
kilitlenme olmadı ama olmaması normal çünkü bu hata sabahları daha yeni açtığımda oluyor ama belki bu uygulamalardandır teşekkürler yardımın için

Top Bottom