Neler Yeni

Bilgisayarın fanları dönmüyor ve ledleri yanmıyor

AkaliaC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Gül
Instagram
ahmettbrn06
Bilgisayarda gpu ve cpu fanları dönüyor ama kasa fanları dönmüyor ışıklarıda yanmıyor ne yapmam gerek

Keyfen

80+ Bronze
kasa üzerinde bir tuş vb bişi varmı basıp çalıştırabileceğin ? yoksa bağlantısını kontrol etmen lazım belki yanlış takılmış olabilir.

MakhaonN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Erol
Bilgisayarda gpu ve cpu fanları dönüyor ama kasa fanları dönmüyor ışıklarıda yanmıyor ne yapmam gerek
RGB fanlar var mı, bu fanlar fan kontrolcüye mi bağlı yoksa anakarta mı bağlı, muhtemelen fan kontrolcü hatası/arızası gibi gözüküyor.

AkaliaC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Gül
Instagram
ahmettbrn06
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kasa üzerinde bir tuş vb bişi varmı basıp çalıştırabileceğin ? yoksa bağlantısını kontrol etmen lazım belki yanlış takılmış olabilir.
kumandası falan hiçbir şekilde çalışmıyor kasanın arka tarafındaki diktörtgen bi bağlantı yeri gibi bişey var kabloların girdiği onlarıda söktüm taktım düzelmedi sata girişini söltüm taktım düzelmedi anlayamadım gitti
Mesaj otomatik birleştirildi:

RGB fanlar var mı, bu fanlar fan kontrolcüye mi bağlı yoksa anakarta mı bağlı, muhtemelen fan kontrolcü hatası/arızası gibi gözüküyor.
kontrolcüyle bağlı o dediğim diktörgen şey kontrolcü oluyorsa gamepower ravadin 3 kasa

Top Bottom