Neler Yeni

Bilgisayarın geç kapanma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Murat Varlı
Arkadaşlar son 1 haftadır sistemim aşırı geç kapanmaya başlıyor açılış hızından hiç bir şey kaybetmedi sistemde performans düşüşü bile yaşamadım fakat sistem serin haldeyken bile kapattığım zaman ekran kapanıyo ama en az 2 3 dk boyunca fanlar dönmeye devam ediyor sizce sorunu ne olabilir 1 haftadir böyle
R5 3600
Gtx 1660 s
Kingston a 400 ssd

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Arkadaşlar son 1 haftadır sistemim aşırı geç kapanmaya başlıyor açılış hızından hiç bir şey kaybetmedi sistemde performans düşüşü bile yaşamadım fakat sistem serin haldeyken bile kapattığım zaman ekran kapanıyo ama en az 2 3 dk boyunca fanlar dönmeye devam ediyor sizce sorunu ne olabilir 1 haftadir böyle
R5 3600
Gtx 1660 s
Kingston a 400 ssd
Nasil oldu bu olay birden mi ortaya cikti
Pc kapandiysa fanlar hala donuyorsa arkadan psu kapat@BaşaramadıkAbi

rıza baba

80+ Bronze
bendede aynı sorun oldu sistem geç kapanıyordu 2,3 hafta sonra sistem yavaşlamaya başladı çözüm bulamadık format attık anca o zaman düzeldi

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
R5 3600
Gtx 1660 s
Kingston a 400 ssd
Arka planda çalışan bir uygulamadan kaynaklıdır geç kapanıyordur

Top Bottom