Neler Yeni

Bilgisayarın içine fare girermi?

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
Arkadaşlar bizim evde arada bir ufak farelerden oluyor. Kasada aşağıda benim. İnternette gördüğüm bir videoda Psunun içine fare giriyordu. Banada öyle olma ihtimali varmı? Hava deliklerinden yada arkadaki deliklerden yada PSU deliğinden veya egzoz fanı deliğinden? Emin değilim o videodan sonra tedirgin oldum. Sizce kasayı uste almalimiyim? Çift monitör kullanıyorum kasayı üste alırsam tek kullanicam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
Yani öyle bir soru ki.. Bunu bize soracağına kasana bak neresinde ne açık var diye. O açıklardan hangi hayvanlar girebilir diye.

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Yunus
Arkadaşlar bizim evde arada bir ufak farelerden oluyor. Kasada aşağıda benim. İnternette gördüğüm bir videoda Psunun içine fare giriyordu. Banada öyle olma ihtimali varmı? Hava deliklerinden yada arkadaki deliklerden yada PSU deliğinden veya egzoz fanı deliğinden? Emin değilim o videodan sonra tedirgin oldum. Sizce kasayı uste almalimiyim? Çift monitör kullanıyorum kasayı üste alırsam tek kullanicam.
Farenin kasanın içinde ne işi var hocam USB portuna takıp masanın üzerinde kullanıcaksın

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farenin kasanın içinde ne işi var hocam USB portuna takıp masanın üzerinde kullanıcaksın
Hocam video görmüştüm instada aklıma takıldı bizim evdede arada fare olunca. Masanın üstüne koyarsam kasayı tek monitöre dönmem gerekir.

Top Bottom