Neler Yeni

BİLGİSAYARIN KASMA SORUNU (DONANIM İLE İLGİLİ)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Okan Ahmet Güçcük
Nvidia gtx 1050 ve AMD A10-7870K RADEON R7, 12 Compute Cores 4C+8G 3,90 GHz arasında bir sıkıntı varmı arkadaşımın pcsi böyle ve herşeyi yapmamıza rağmen oyunlarda kasıyor ekran kartını güncelledik trojen taraması yaptık bilgisayarıda sıfırladı ama hala kasma devam ediyor. Acaba bu iki donanım birbiriyle uyuşamıyormu yardımcı olurmusunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Burakhan kılıç
ram modeli nedir bide hangi oyunlarda kasıyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Okan Ahmet Güçcük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ram modelini sorarım ama rami 8gb cs:go da bütün haritalarda nedense 10 fps 20 fps arası alıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Okan Ahmet Güçcük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadasım böyle bir fotoğraf attı cpu-z diye bir programdan modeli öğrenebiliyormuşuz bizde buradan baktık direk fotoğrafı atalım dedik

Ekler

• unknown (1).png
    unknown (1).png
    458.8 KB · Hit: 49
  • unknown.png
    unknown.png
    458.8 KB · Hit: 45

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
gskill ramleri var güzel marka ama işlemci zayıf gibi geldi bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Burakhan kılıç
kasma çok ısınmadan kaynaklı olabilir bide csgo işlemcı yogunlukta kullana bi oyun diye biliyorum. işelmcı ve ekran kartı çok ısınıyormu +70 derece oluyormu bi onu kontrol edin 1050 csgo için gayet yeterlı ekran kartında sıkıntı olacağını zanetmıyorum siz bi ısı kontrolu yapın yüksekse temızleyın macun filan değişin
Cs go oynamadıgım için tam bilmıyorum ama işelmcınız APU bi işlemci yani kendı içinde GPU çekirdeği oldugundan kendı ekran kartı diyelım performası harici ekran kartlarına göre baya düşüktür oyunda bunu kullanıyor olabilir önce oyun içi ayarlardan varmı bilmıyorum bi kontrol edin yoksa nvidia denetim masasından csgoyu ekran kartıyla çalıştırılacak şekılde ayarlayın.

Jaster

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Süleyman YILMAZ
Nvidia gtx 1050 ve AMD A10-7870K RADEON R7, 12 Compute Cores 4C+8G 3,90 GHz arasında bir sıkıntı varmı arkadaşımın pcsi böyle ve herşeyi yapmamıza rağmen oyunlarda kasıyor ekran kartını güncelledik trojen taraması yaptık bilgisayarıda sıfırladı ama hala kasma devam ediyor. Acaba bu iki donanım birbiriyle uyuşamıyormu yardımcı olurmusunuz ?
İşlemci apu işlemci büyük ihtimalle oyunlarda apu kullanıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,765
Üyeler
152,736
Son üye
Anadolu18
Top Bottom