Neler Yeni

Bilgisi olan varsa size zahmet 3 tane monitör koyuyorum buraya hangisini alayım

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
slm
AOC iyi tabii ki ama fiyat muadillerinin sunmuş olduğu özellikler daha iyi.

AOC genellikle Pivot, Hoparlör, Adaptive Sync, özelliğiyle öne çıkıyor, 250nit parlaklık 1ms MPRT tarzı özellikler sunuyor 6+2 FRC bit tarzı özellikleri var
Lenovo monitörlerde de Pivot özellikleri var Hoparlör var Adaptive Sync var, 400nit parlaklık, 1ms GTG, 8 bit renk derinliği tarzı özellikleri var.

1ms MPRT, Genel olarak 4~7ms GTG'ye eşdeğer

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
En üste attığınız linkteki monitör var memnunum ben hiç bir sıkıntısını görmedim

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
slm

Lenovo monitörleri Hepsiburada ve Nethouse(Lenovo Yetkili Satıcısı) satıyor.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AOC iyi tabii ki ama fiyat muadillerinin sunmuş olduğu özellikler daha iyi.

AOC genellikle Pivot, Hoparlör, Adaptive Sync, özelliğiyle öne çıkıyor, 250nit parlaklık 1ms MPRT tarzı özellikler sunuyor 6+2 FRC bit tarzı özellikleri var
Lenovo monitörlerde de Pivot özellikleri var Hoparlör var Adaptive Sync var, 400nit parlaklık, 1ms GTG, 8 bit renk derinliği tarzı özellikleri var.

1ms MPRT, Genel olarak 4~7ms GTG'ye eşdeğer
yani sadece markaya mı fazla para vermiş oluyorum aoc aldığımda, kıyaslandığında ergonomik özellikler bakımından ikiside başa baş bence, fazla para markaya o zaman

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
slm
Lenovo, HP, Corsair gibi birçok şirket LG'nin üretmiş olduğu ekranları kullanıyor. Ekranlardan yana sıkıntın olmasın.

AOC'un kimin ekranını kullandığını bilmiyorum fakat Lenovo ve HP kaliteli markalardandır diyebilirim.
Göndermiş olduğun 24G2SP modelinde Pivot özelliği var yoksa pivotsuz olan modeli 24G2SPAE'nin fiyatı 4.000 TL

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Lenovo, HP, Corsair gibi birçok şirket LG'nin üretmiş olduğu ekranları kullanıyor. Ekranlardan yana sıkıntın olmasın.

AOC'un kimin ekranını kullandığını bilmiyorum fakat Lenovo ve HP kaliteli markalardandır diyebilirim.
Göndermiş olduğun 24G2SP modelinde Pivot özelliği var yoksa pivotsuz olan modeli 24G2SPAE'nin fiyatı 4.000 TL
Hatayda yaşıyorum hep burdaydım aşırı elektrik kesintisi oluyor, bütçeyi zorlayıp bir güç kaynağı ve monitör mü alsam diyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyat güzel elbette 2k alternatiflere tekrar bakmak lazım ama şu zamanda bütçe varken 2K almak şart bence
bir daha bu fiyata bulmak imkansız

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
slm
Kullanmış olduğun güç kaynağını atabilir misin kankam ona göre değerlendirme yapalım.
Veya direkt "Bu güç kaynağını kullanıyorum X bütçeye PSU önerir misiniz" diye konu açabilirsin.

Top Bottom