Neler Yeni

Binlerce togg satılmış bunlar nerede? trafikte seyir halinde hiç göremedim

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Doğuş Akyürek
Hocam çocukları zehirliyorlar internette hiç sağlıklı bir nesil gelmiyor , sosyal medya ile sürekli o kadar çok teyit edilmemiş uyduruk bilgiye maruz kalıyor ki çocuklar artık en mantıksız en akılsız fikirlere bile ihtimal verebilecek kıvama geliyorlar , düşünüp mantıkla süzme yeteneği maalesef ki çok azalıyor inşaallah kısa süre içerisinde bir çözüm olur ben de kendimce nasıl bir yol olabilir araştırıyorum
Çocukları bırak biz bile bilgisiz olduğumuz bir çok konuda yanlış bilgiye maruz kalıyoruz hocam. Elinde telefon olanın her şeye fikri var.

Emsal

80+ Silver
Çocukları bırak biz bile bilgisiz olduğumuz bir çok konuda yanlış bilgiye maruz kalıyoruz hocam. Elinde telefon olanın her şeye fikri var.
Evet zaten farketmeden en çok da kendim için araştırıyorum heralde çünkü bu şekilde giderse bütün güzel gelenekler adetler inançlar hızla gözümüzün önünde kayıp gidiyor , mantığı karakteri olmayan robotik canlılara doğru yol alıyoruz

The Semih

80+ Silver
Hocam çocukları zehirliyorlar internette hiç sağlıklı bir nesil gelmiyor , sosyal medya ile sürekli o kadar çok teyit edilmemiş uyduruk bilgiye maruz kalıyor ki çocuklar artık en mantıksız en akılsız fikirlere bile ihtimal verebilecek kıvama geliyorlar , düşünüp mantıkla süzme yeteneği maalesef ki çok azalıyor inşaallah kısa süre içerisinde bir çözüm olur ben de kendimce nasıl bir yol olabilir araştırıyorum
---------------------------------------- Emsal lafım sana değil.
ben bunların evlatlarıyla da aileleriyle de uğraşmayı severim hayatta en zevk aldığım şey . Bunlar konuştukça batıyorlar zaten bana dokunan bişey yok. En son safhada da hakarete başlıyorlar klasik maganda bunlar ama eğlendiriyorlar insanı bunlar olmasa nasıl eğlenecez. A haber gibi düşün artık saçmalamanın zirvesinde ara sıra gülmek için açıyorsun misal :D

biliyorsun ki her türden insan ''evladı'' var xd

Arkadaş ceza almış, ilk hakareti bizden beklerken Aileye hakarete girip kendiyle çelişmesi, diğer arkadaş daha akıllı bak üstü kapalı konuşuyor.

Emsal

80+ Silver
---------------------------------------- Emsal lafım sana değil.

Arkadaş ceza almış, ilk hakareti bizden beklerken Aileye hakarete girip kendiyle çelişmesi, diğer arkadaş daha akıllı bak üstü kapalı konuşuyor ama nedemek istediğini anlıyoruz kardeşim seninde.
Hocam kızmıyorum ben çok üzülünecek bir hâl bu arkadaşların hâli Allah istikamet-i fikir nasip etsin , günlük hayatta da çok sıkıntı çekerler çünkü insan güzel duygularla mutlu olur sevince inanınca yoksa her şeyden şüphelenince nasıl rahat yaşasınki

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ya olm 10 sayfa mesaj okudum şurda yeşil profilli arkadaş IQ seviyemi düşürdü lan. He "mk he dönüyor tekeri

MythPhantom

80+ Bronze
Bu TOGGlar trafikte neden yok. Yol kenarında park halinde olan demiyorum , trafikte yürür vaziyette hiç görmedim. Yoksa caddeye park et günde 100 bin kişi geçiyor zaten park halinde arabayı herkes illaki görür. Genelde yeni araç alanlar sürekli tuvalete bile gitmeye araba kullanırlar tabiri caizse. Ama trafikte pek göremiyorum ben Alanyada. Siz bulunduğunuz şehirde görebiliyormusunuz?
50+ gordum adanada

Palo DAYI

80+ Silver
bazı cevapları görünce iq seviyesine şaşırdım gerçekten iq testi gibi bir konu. Adam yolda görmüyorum demiş demekki al satçılar çok sayıda araç almış ki arabanın km si yükselsin istemiyor, ya da emekli o bu yatırım amaçlı fiyat yükselir ekstra vergi eklenir ötv geçen yıllardaki gibi %10 dan %60 'a çıkar kafadan 500-600 bin TL cepte diye düşünüp yatırım yapanlar olabilir zira porsche taycan alanlar aynısını yaşadı vergi gelince arabanın değeri 2 katına çıktı. Zeka seviyesi acayip bir noktada yorumları okudukça ağlanacak halinize güldüm elden bişey gelmiyor

Sıkıldıkça buradaki yorumları okuyup eğleneyim bari bu zihniyetleri düzeltme imkanı gerçekten yok sanırım , ahaber fanatik izleyici ortamı gibi :D GTA şifresi falan :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,860
Üyeler
142,827
Son üye
asxa
Top Bottom