Neler Yeni

Bionluk Sistemi Nasıl İşliyor ?

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
Bionluk' ta logo tasarımı yapmayı düşünüyorum.
Şimdi 70 TL' ye üyelik alacağım. İlk 1 Ay VIP üye oluyormuş. VIP üye ne işe yarıyor.
Müşteri bize mesaj atıp fiyatı mı soruyor yoksa fiyat portfolyada olmak zorunda mı. (Fiyat tasarımdan tasarıma değişeceği için soruyorum. Zorluk olarak farklılıklar olur elbet.)
Bionlukta para kazanılabilir mi ?
10. Sınıf öğrencisiyim ve kendi harçlığımı kazanmak istiyorum.
Photoshop ve Illustrator kullanmayı öğreniyorum.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-10-28 104447.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-28 104447.png
    38.7 KB · Hit: 32
Son düzenleme:

Yasin Çınar

80+ Bronze
Bu işten para kazanmanız biraz zor hocam yaşınız 18 yaş altı olduğu için paranızı çekemeyebilirsiniz ayrıca bu işi yapan çok fazla kişi var başka alana yönelmenizi tavsiye ederim. 1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu işten para kazanmanız biraz zor hocam yaşınız 18 yaş altı olduğu için paranızı çekemeyebilirsiniz ayrıca bu işi yapan çok fazla kişi var başka alana yönelmenizi tavsiye ederim. 1
1 yılda satış bile yapamayabilirsiniz. Bir de vergi işleri var şahıs şirketi açmak vs. gerekiyormuş o da ayrı bir maliyet.

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 yılda satış bile yapamayabilirsiniz. Bir de vergi işleri var şahıs şirketi açmak vs. gerekiyormuş o da ayrı bir maliyet.
Kimlik doğrulamasında ebeveyn kimliği kullanacağım hesap ismini ona göre değiştiririm. Uğraşılmaz mı yani.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Kimlik doğrulamasında ebeveyn kimliği kullanacağım hesap ismini ona göre değiştiririm. Uğraşılmaz mı yani.
Evet çok yaratıcı fikirlerin vs. varsa yapabilirsin de müşteri bulmak zor ve piyasa çok profesyonelleşti. Bir de vergi olayı var bu işin onun içinde şahıs şirketi açman gerekiyor kolayca yapabileceğin platformlar var ama ücretler bir tık pahalı (öğrenciye göre). Borsaya yönelebilirsin istersen.

Top Bottom