Neler Yeni

Çözüldü✓ Bios ayarını sonradan değiştirsem sorun olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Halim Özyıldırım
İlk defa kasa aldım ve sadece televizyona bağlayıp oyun indirdim daha sonra hiç dokunmadım monitörüm geldiğinde bios ayarları yaparım diyip kaldırdım kasayı.Monitörüm geldiğinde bios ayarlarını yapsam bir problem çıkarır mı ?
Saçma gelebilir sorum ancak 1 haftadır bekliyorum şimdi sormayıp üzülmektense sorup öğrenmek daha iyi şuan için.
GİGABYTE A620M-H modeli

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,449
İsim
Emre Zengin
İlk defa kasa aldım ve sadece televizyona bağlayıp oyun indirdim daha sonra hiç dokunmadım monitörüm geldiğinde bios ayarları yaparım diyip kaldırdım kasayı.Monitörüm geldiğinde bios ayarlarını yapsam bir problem çıkarır mı ?
Saçma gelebilir sorum ancak 1 haftadır bekliyorum şimdi sormayıp üzülmektense sorup öğrenmek daha iyi şuan için.
GİGABYTE A620M-H modeli
Sorun olmaz.

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Arda
GİGABYTE A620M-H modeli
Olmaz hocam kafaya takılacak bir durum yok.

Top Bottom