Neler Yeni

BİOS sürümü doğru kurduğumu nasıl anlarım?

yagizwow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
yağız tanrıverdi
Arkadaşlar merhbaa. HP bir masaüstü bilgisayara sahibim. İçinde 2ADA diye bir anakartım var. Windows 10 64 bit işletim sistemi kullanıyorum. HP'nin sitesine baktığım zaman en güncel Windows 8 ve 8.1 64 bit işletim sistemlerinin olduğunu gördüm. Görselde kırmızı okla işaretlemiş olduğum bios sürücüsünü indirip çift tıkladım. Kendiliğinden kurdu bilgisayarı resetledi. Acaba doğru olanımı kurdum bana bir sıkıntı çıkarır mı? Çoğu yerde bilgisayarınız çöp olur bir daha çalışmaz gibi yazılar gördüm. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Screenshot_2.png
WhatsApp Görsel 2024-07-14 saat 14.08.24_2531cc26.jpg

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
BIOS Sürümünü öğrenmek istiyorsan, Windows+R'ye bas, çalıştır çıkacak. Oraya "msinfo32" yazıp enter'e bas. Çıkan ekran BIOS sürümün yazar.

yagizwow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
yağız tanrıverdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BIOS Sürümünü öğrenmek istiyorsan, Windows+R'ye bas, çalıştır çıkacak. Oraya "msinfo32" yazıp enter'e bas. Çıkan ekran BIOS sürümün yazar.
Hocam mevzu bios sürümünü öğrenmek değilki. Windows 10 sisteme windows 8 bios driverı kurdum. Görselde sunarak gösterdiğim gibi "şu driverı indirdim doğru mu indirmişim bir sıkıntı çıkar mı?" diye sordum.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,561
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam mevzu bios sürümünü öğrenmek değilki. Windows 10 sisteme windows 8 bios driverı kurdum. Görselde sunarak gösterdiğim gibi "şu driverı indirdim doğru mu indirmişim bir sıkıntı çıkar mı?" diye sordum.
Sorun olmaz.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Sıkıntı çıkarmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,528
Üyeler
149,744
Son üye
UranusHD01
Top Bottom