Neler Yeni

Bios update yaparken elektrik gitme oranı yüksek mi ??

QueXy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Asil Eker
bios update yapacağım fakat elektrikler gider mi diye aklmda soru kaldı tedirgin oldum yardımcı olur musunuz ???

QueXy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Asil Eker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çölde kutup ayısına denk gelmek gibi bir ihtimal. Ama olur mu olur :D
elektrik kesinitisi bios update yaptığım için mi olur yoksa normal elektrik kesilmesi mi yaşanması muhtemel
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabii ki gitme ihtimali var ama çok düşük ihtimal.
bu elektrik kesinitisi peki bios update yaptığım için mi gerçekleşir

gdbuzul24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Burak
elektrik kesinitisi bios update yaptığım için mi olur yoksa normal elektrik kesilmesi mi yaşanması muhtemel
Bios yaptın diye elektrik gitmez hocam gideceği varsa gider

bios update yapacağım fakat elektrikler gider mi diye aklmda soru kaldı tedirgin oldum yardımcı olur musunuz ???
yeni nesil anakartlarda çift bios var bi kere hakkın var yani

kendi kullandıgım yönetmde geceleri pc le ugraşmayı severim bios la ugraşmam 12 den sonra elektirk kesintileri yapılıyor çok acil değilse öglen yada mesai saatleri içerisinde yapmanız böyle şeyleri ek olarak internette mahallenizin planlı kesintilerine bak şansınız çok azalır bunları takip ederseniz

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
eren kılıçoğlu

Hocam dalgamı geçiyorsunuz hayır tabii ki

Bünyamina

80+ Gold

Bu nasıl sorular. Ben karşıdan karşıya geçiyorum diye mi araba çarpar gibi soru soruyorsun.

QueXy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Asil Eker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu nasıl sorular. Ben karşıdan karşıya geçiyorum diye mi araba çarpar gibi soru soruyorsun.
birisinden öyle duymuştum bende doğrumu diye foruma geldim banada saçma geliyordu zaten yazdığım şeyin doğru olması .d

Bünyamina

80+ Gold
birisinden öyle duymuştum bende doğrumu diye foruma geldim banada saçma geliyordu zaten yazdığım şeyin doğru olması .d
Peki bize bunu niye soruyorsun ki ? Senin bunu mantıklı olup olmadığını kavrayacak zekan yok mu ? Kaç yaşındasın sen ayıptır sorması ? :D

Bünyamina

80+ Gold
Tuhaf dalga geçmek içinse güzel soru bu arada.
Sen evinde ne kadar hangi sürelerde ayda yılda mı kesiliyor az çok bilmen lazım. Çok kesiliyorsa istemiyorsan yapmazsın zorunda kalmadıkça. Eğer kesilmiyorsa sık yaparsın.

QueXy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Asil Eker
Tuhaf dalga geçmek içinse güzel soru bu arada.
Sen evinde ne kadar hangi sürelerde ayda yılda mı kesiliyor az çok bilmen lazım. Çok kesiliyorsa istemiyorsan yapmazsın zorunda kalmadıkça. Eğer kesilmiyorsa sık yaparsın.
yok hocam estağfurullah öyle düşündürmek istemezdim teşekkür ederim iyi geceler

Top Bottom