Neler Yeni

BIOS Update Yapınca Performans Artışı Olur Mu?

whoamii

80+ Silver
Elimde B450M S2H anakart var ve Bios sürümü 2019 olarak gösteriyor. Bios güncellesem performans artışı olur mu, ne gibi artıları olur? Eğer FPS artışı falan olmazsa boşuna uğraşmamak için soruyorum :D

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Elimde B450M S2H anakart var ve Bios sürümü 2019 olarak gösteriyor. Bios güncellesem performans artışı olur mu, ne gibi artıları olur? Eğer FPS artışı falan olmazsa boşuna uğraşmamak için soruyorum :D
güncellemeler boşuna yapılmaz. yeni özellikler kazandırabilir, performans artışı olabilir, bug giderilebilir, yeni işlemcilere destek gelebilir. güncelleştirmelerin changeloglarında açık açık yazar. bu güncelleme şunları içerir diye. oradann bakıp karar verebilirsin.

whoamii

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güncellemeler boşuna yapılmaz. yeni özellikler kazandırabilir, performans artışı olabilir, bug giderilebilir, yeni işlemcilere destek gelebilir. güncelleştirmelerin changeloglarında açık açık yazar. bu güncelleme şunları içerir diye. oradann bakıp karar verebilirsin.
Hocam nereden bakacağımı falan da tam bilmediğim, için bilen birisi varsa diye açmıştım konuyu. Yeni işlemcilere desteğe ihtiyacım yok fakat aklıma takılan performans ve fps kısmı oldu.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Hocam nereden bakacağımı falan da tam bilmediğim, için bilen birisi varsa diye açmıştım konuyu. Yeni işlemcilere desteğe ihtiyacım yok fakat aklıma takılan performans ve fps kısmı oldu.

bu sayfada bios kısmı var aşağıda. ona tıklarsan sağ tarafta yazıyor hangi güncelleme ne içeriyor diye.

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
pcn mavi ekran verebilir güncel olmayan bios yüzünden

whoamii

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pcn mavi ekran verebilir güncel olmayan bios yüzünden
HEE hocam bir ara mavi ekran vermişti pc ve ben bunu yeni indirdiğim bir programa bağlamıştım ancak bilgili birisi o programın mavi ekrana neden olmayacağını söylemişti. Belki anakart Bios sürümü yüzünden olmuştur, teşekkürler aydınlandım.

Top Bottom