Neler Yeni

Biosdan format nasil aticagim?

flowzen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Fre Pover
Biostan format nasil atacağım yanlışlıkla bir siteye girdim ve yarım saat ben fark etmeden açık durmuş ondan sonra bilgisayarım baya yavaşladı ve kapattım kapattıktan sonra bilgisayarım windows yükleme ekraninda kaldı format atsam düzelir mi ama nasil atacağımı bilmiyorum biostan format nasil atacağım usb ile atacaksam neyi indirmem gerek?

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Arif Çelebi
min 16 gb usb ye rufus ile windows atacaksın sonra bilgisayar açılırken f8 basacaksın orada usb belleği seçip kurulum yapacaksın

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
usbye rufus uygulamasi ile format dosyasını yüklemen gerekiyor

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Biostan format nasil atacağım yanlışlıkla bir siteye girdim ve yarım saat ben fark etmeden açık durmuş ondan sonra bilgisayarım baya yavaşladı ve kapattım kapattıktan sonra bilgisayarım windows yükleme ekraninda kaldı format atsam düzelir mi ama nasil atacağımı bilmiyorum biostan format nasil atacağım usb ile atacaksam neyi indirmem gerek?
pc özelliklerini atar mısınız ona göre öneri u yapalım

flowzen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Fre Pover
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Format dosyasını nerden indiricem windows 10 mu indirmem gerek?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gtx 1650 i310100f 8gb ram
11 kurabilirsiniz link bu

hocam tam üzerine denk geldim şu anda win10gs kuruyorum :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Ajan

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
C Ş
Format çözümünü sonra düşün. Önce sistem başlangıç onarması yapmayı dene. Düzelir belki böylece. Formata da gerek kalmaz. Bilgisayar açılırsa da antivürüs programın varsa interneti kesip hemen bir virüs taraması yap. Antivirüs yoksa Windows Defender ile taratabilirsin.

flowzen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Fre Pover
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Format çözümünü sonra düşün. Önce sistem başlangıç onarması yapmayı dene. Düzelir belki böylece. Formata da gerek kalmaz. Bilgisayar açılırsa da antivürüs programın varsa interneti kesip hemen bir virüs taraması yap. Antivirüs yoksa Windows Defender ile taratabilirsin.
Yapamıyorum onu kişisel bilgisayarınızda tanımlama yapiyolarda kaliyor

Birseyler yaptım şimdi başlangıç onarmasini yaptım onarımları deneniyor diyor şu an bekliyorum

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,030
Üyeler
150,202
Son üye
daasman
Top Bottom