Neler Yeni

Biostar Rx 560 no signal hatası ve bilgisayarcı kazığı

Ardaakbas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Akbaş
Merhaba arkadaşlar ben Biostar Rx 560 ekran kartı kullanıyorum. Yaklaşık 6 aydır ekran kartım no signal hatası verip kapanıyordu, ben umursamıyor dum ama maalesef 3 gün önce bilgisayarımı açmaya çalıştığım da no signal hatası veriyor açılmıyordu bu yüzden mahalledeki bilgisayarcı ya götürdüm adam bana ekran kartın bozulmuş deyip 1000tl ye GT 730 vermeye çalıştı tabii ki kabul etmedim kartın içini açmasına da izin vermedim. Mevzuya gelirsek hatanın çözümünü bilen var mı? Eğer hatanın çözümü yoksa kartı nasıl garantiye verebilirim çünkü içinden garanti belgesi çıkmadı ama aldığım yerde 24 ay garantili yazıyor ve birisi bana şu Biostar'in teknik servisinin numarasını verebilir mi hiç bir yerde bulamadım (Türkçe'm için kusura bakmayın çok gerginim)

rookie27

80+ Gold
Geçmiş olsun öncelikle bilgisayarcı tam ş....
Her neyse ekran kartınızı nereden aldınız.
Faturası vs var mı.
Birde kutunun arkasında seri no yazması lazım oradan sorgulanıyor sanırım.

Ardaakbas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Akbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar ben Biostar Rx 560 ekran kartı kullanıyorum. Yaklaşık 6 aydır ekran kartım no signal hatası verip kapanıyordu, ben umursamıyor dum ama maalesef 3 gün önce bilgisayarımı açmaya çalıştığım da no signal hatası veriyor açılmıyordu bu yüzden mahalledeki bilgisayarcı ya götürdüm adam bana ekran kartın bozulmuş deyip 1000tl ye GT 730 vermeye çalıştı tabii ki kabul etmedim kartın içini açmasına da izin vermedim. Mevzuya gelirsek hatanın çözümünü bilen var mı? Eğer hatanın çözümü yoksa kartı nasıl garantiye verebilirim çünkü içinden garanti belgesi çıkmadı ama aldığım yerde 24 ay garantili yazıyor ve birisi bana şu Biostar'in teknik servisinin numarasını verebilir mi hiç bir yerde bulamadım (Türkçe'm için kusura bakmayın çok gerginim)

Geçmiş olsun öncelikle bilgisayarcı tam ş....
Her neyse ekran kartınızı nereden aldınız.
Faturası vs var mı.
Birde kutunun arkasında seri no yazması lazım oradan sorgulanıyor sanırım.
Kartı Amazon'dan aldım faturası ve seri no su var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,677
Üyeler
154,637
Son üye
steelflow
Top Bottom