Neler Yeni

Çözüldü✓ Bir anda ekran gitti

Marvoldo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talat Fener
Basit bir indie oyun oynarken bir anda monitörün ekran gitti ayrıca kullandığım harici Bluetooth adaptörü de kapandı. Hem DP hem HDMI ile denedim olmadı evdeki başka bir televizyonda denedim olmadı RAM'lerin yerlerini değiştirdim olmadı. Bilgisayarı güvenli modda başlatayım dedim düzelmedi üstüne bir de artık bilgisayarı tuşundan kapayamıyorum sadece PSU tuşundan kapanıyor aynısı bu sabah kabloları düzenlerken olmuştu DP'yi tak çıkar yapınca 2dk ya düzelmişti çok ciddiye almamıştım.
Anakart: B450M S2H.
İşlemci: Ryzen 3500X.
Ekran kartı: RTX 2060.
Monitör: ASUS VG247Q1A
Ayrıca bilgisayar yük altında değildi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca dün bu ayarı ekrandan gpu ya değişmiştim belki budur sorun

Ekler

• images (9).jpeg
    images (9).jpeg
    19.2 KB · Hit: 39

Livaković

80+ Silver
Basit bir indie oyun oynarken bir anda monitörün ekran gitti ayrıca kullandığım harici Bluetooth adaptörü de kapandı. Hem DP hem HDMI ile denedim olmadı evdeki başka bir televizyonda denedim olmadı RAM'lerin yerlerini değiştirdim olmadı. Bilgisayarı güvenli modda başlatayım dedim düzelmedi üstüne bir de artık bilgisayarı tuşundan kapayamıyorum sadece PSU tuşundan kapanıyor aynısı bu sabah kabloları düzenlerken olmuştu DP'yi tak çıkar yapınca 2dk ya düzelmişti çok ciddiye almamıştım.
Anakart: B450M S2H.
İşlemci: Ryzen 3500X.
Ekran kartı: RTX 2060.
Monitör: ASUS VG247Q1A
Ayrıca bilgisayar yük altında değildi.

Ayrıca dün bu ayarı ekrandan gpu ya değişmiştim belki budur sorun
İşlemci ve ekran kartını çıkartıp takarmısın

Marvoldo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talat Fener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartını çıkarırım ama işlemci de güvenmiyorum kendime çok bi sıkıntı olur mu

İşlemci ve ekran kartını çıkartıp takarmısın
Hocam ekran kartı ve ramleri tekrardan çıkarıp temiz bir şekilde taktım şimdilik çözüldü sanırım tekrar aynısı olursa yeni konu açarın teşekkürler

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,853
Üyeler
154,135
Son üye
schmeblak
Top Bottom