Neler Yeni

Bir ay önce aldığım Msi vector 16HX laptop' u iademi etmeliyim yoksa tamir mi etmeliyim?

servet165

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Servet Arslan
Bir ay önce aldığım msi vector 16hx laptop biosta bir kaç ayar değiştirdim sonra güvenmeyip kaydetmeden çık dedikten sonra laptop açılmadı. servise yolladım bios kendisini korumaya almış dediler sizce iade/değişim mi talep etmeliyim yoksa tamir mi takep etmeliyim kararsız kaldım. İlerleyen yıllarda laptop sıkıntı çıkartırmı bilmiyorum sizce ne yapmalıyım?

BOT Rip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
BOT Rip
Bir ay önce aldığım msi vector 16hx laptop biosta bir kaç ayar değiştirdim sonra güvenmeyip kaydetmeden çık dedikten sonra laptop açılmadı. servise yolladım bios kendisini korumaya almış dediler sizce iade/değişim mi talep etmeliyim yoksa tamir mi takep etmeliyim kararsız kaldım. İlerleyen yıllarda laptop sıkıntı çıkartırmı bilmiyorum sizce ne yapmalıyım?
Hocam altı üstü bios kendini korumaya almış ne gibi sorun yaşabilirsiniz, Memnunsanız iade etmeyin. Zaten bu sebepten iade kabul edeceklerini düşünmüyorum uğraştırırlar.

servet165

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Servet Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde benimde aklımda tamir vardı servisten aradı arkadaş bugün biraz konuştuk bana iade deyince kafamda karışıklık oluştu açıkcadı bende iade deyince şaşırdım acaba dedim o yüzden teşekkür ederim bir bakıma içimi rahatlattın

Top Bottom