Neler Yeni

Bir Haftalık Araştırmada Alınacak Televizyona Karar Verememek

KnightDavion

80+ Bronze
Bütçe
4400
Merhaba arkadaşlar,

1 haftadır araştırıyorum ve alacağım TV'ye karar veremedim. 50-58 inç arası TV arıyorum fakat mümkünse son çare olmadıkça 55-58 olmasını istiyorum. Bütçem 4400 TL.
L1 lisansı ve mümkünse yazılımsal bariz direk göze çarpan sorunları olmasın istiyorum.

Genel maksatlı kullanacağım, genel olarak karşıdan bakacağım. Peşin fiyatına 8 ya da 9 taksit ile alabilirim.
Şu an Amazon, Hepsiburada ve Vatan'da taksit yapılabiliyor. Aşağıda paylaşacağım televizyonlar hakkında ben olsam şunu alırdım dediğiniz televizyon hangisi?

Sizlerin yorumlarını önemsiyorum ve sayfayı dakika başı yeniliyorum. Sağlıcakla kalın.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam 50U9500'den uzak durun, ondaki MB230 anakartla alakalı çok fazla kötü yorum var. Diğer modeller hakkında bilgim yok.

Size önerim Toshiba 50UA2063DT. A101'de indirimde 9 taksitli fiyatı 4.325 TL'ydi. Şehrinizdeki şubelerden sorarsanız stokta bulunuyor olabilir.

KnightDavion

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Regal 55R754UA9 aldım 4550 TL'ye inşallah pişman olmam.

KnightDavion

80+ Bronze
Sırf android diye android olmayanından 350 TL fazla verdim. Sizce değer miydi?

KnightDavion

80+ Bronze

Televizyondan gayet memnunum. Tek eksiği keşke mikrofonlu, komut verilen kumandadan alsaydım o aldığım zamanlarda. Ya da aynı modelin Vestel sürümü de vardı mikrofonlu kumandalı. Arada o zamanlar über farklar yoktu. Keşke ondan alsaydım. Bu televizyonu aileme aldım. Kendim de android olan Philips 55 inç TV kullanıyorum. Aralarındaki en büyük fark kumandadaki mikrofon ve ambilight. Bu TV'yi yine olsa alırım. Fiyatını bilmiyorum ama diğerlerinden pahalı değilse tavsiye ederim.

Top Bottom