Neler Yeni

Bir insan neden Atatürk'ü sevmez?

Atatürk'ü seviyor musunuz?

• Evet

Oylar: 99 86.8%
  • Hayır

Oylar: 8 7.0%
  • Kararsızım

Oylar: 7 6.1%

• Oy kullanan toplam üye
    114

NightWish2434

80+ Silver
Soru gayet açık. Bir insan neden Atatürk'ü sevmez?
Yani sevmemek için bir neden yok bence. İnsanlar neden bu kadar şey söyleyip hala düşman oluyor bilmiyorum ama milyonlarca lira serveti olmayan, şirketleri olmayan, tüm parasını vatanına yatıran 37 yılını cephede geçiren bu kahraman neden sevilmiyor sizce?
Sevmeme nedenleri cahillik olduğunu düşünüyorum ben şahsen hangi siyasi görüş ve hangi parti tuttuğu söylememe gerek yok zaten.
Bazı ailesel baskılar ve yaptığı ters işlerden dolayı sevmeyenler olabilir (fikrini beyan edemeyenler). Ben şahsen kararsızım bir insan iyi mi kötü mü onun tüm yaşamını kendim görmem gerekir. tabii ki Cumhurbaşkanı ve başkomutan olduğu için saygım var.

mustiazr

80+

Megan

80+ Silver
max Atatürk sevmeyen veya düşman zekası işte. :D

sende tarihi kadir mısıroğlundan öğreniyorsun herhalde ve halk tv ne alaka. :D
Sizin zihniyet orayı yansıtıyor da :D
Siz değil misiniz atatürkten başka ata tanımam diyip tüm tarihi yok sayan? Siz mi tarih öğretir oldunuz

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
İnan bilmiyorum
maxresdefault.jpg

Megan

80+ Silver
Ve yeniden boş laf o kadar aciz ki yapabileceği hiç bir şey yok yalan iftira atmaktan başka bir şey bilmezsiniz aciz çırpınışlarınızda bol şans :D
Kardeşim ne dememi bekliyorsun? Atatürk neden sevilmez diye açılan konuya gerizekalıdır yazmışsın hatta onu bile düzgün yazamamışsın. Adam yerine koyulup da tartışılacak bir insan mısın ki seninle tartışmaya gireyim?

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Kardeşim ne dememi bekliyorsun? Atatürk neden sevilmez diye açılan konuya gerizekalıdır yazmışsın hatta onu bile düzgün yazamamışsın. Adam yerine koyulup da tartışılacak bir insan mısın ki seninle tartışmaya gireyim?
Dostum kapasiten yok nereye tartışacaksın M*LA anlatır gibi diğer yazıda anlattım yine anlamadın ben ne yapayım. Tarih bilmeyen cahilin tekisin seninle tartışmıyoruz o kadar yüceltme kendini

mustiazr

80+
haklı sevmeyen öyledir çünkü adam yerine koymam ben.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Altta yazdığım cümlelerde forum kurallarına uydum.
Eğer öyle düşünmüyorsanız alın forum kuralları okuyarak gidin

1- Dinlere veya farklı inançlara saygısızlık
2- Sansürlü-sansürsüz küfür, küfür kısaltmaları, argo kelimeler kullanmak
3- Forum huzurunu bozacak davranışlar, üyeleri trollemek
4- Forum üyeleri arasında kavgaya, küfre varan tartışma
5- Konu, mesaj, alakasız rapor spamı
6- Hakaret, küçümseme, kaba dil
7- Reklam amaçlı, referal link içeren paylaşımlar
8- Gönderiyi durmadan uplamak, flood
9- +18 İçerik paylaşımı, talebi
10- Konularda ve konu yorumlarında ölü paylaşımlarda bulunmak (Selam, nasılsınız, iyi akşamlar gibi)
11- Firmaları eleştirmek yerine hakaret etmek
12- Konularda yanlış bilgi vermek
13- C4, çöp gibi bilgi içermeyen cevaplar vermek
14- İllegal, korsan içerik linki paylaşımı
15- Karşılıksız ürün talebi, para talebi
16- Kişisel verilerin, mesajların paylaşılması, ifşalanması
17- Konu başlığını, içeriğini uygunsuz şekilde sonradan düzenlemek; "Kilitlensin", "Silinsin", "Çözüldü" gibi
18- O günün tarihi için son mesajı 6~ aydan eski olan konuları hortlatmak (İstisna durumlar olabilir)
19- Çoklu hesap kullanımı
20- Hukuki sakıncasından ötürü karikatür paylaşmak kesinlikle yasaktır
21- Forumun genel işleyişi ve düzeni hakkında şikayetlerinizi, tavsiyelerinizi ve tüm sorularınızı [email protected] mail adresine iletin
22- Forumda, forum düzeni ve işleyişi hakkında eleştiri, soru ve tavsiye konuları açmak kesinlikle yasaktır. Yukarıdaki mail adresini kullanabilirsiniz

Ben neden sevmez bilmiyorum ama kimlerin sevmediğini düşündüğümü söyleyebilirim zaten kendi düşüncem B)
-AmedSporlular
-Her sene nevruzda olay çıkarıp polise saldıranlar
-Türk olmayan dağdakilerin %99'u arada vardır tek tük
-Adem Karaçoban izleyicileri
-Kemal Kılıçdaroğlu'nun 20 mart 13.07 de twitterdan paylaştığı basın açıklamasında solunda bulunan yeşil giyimli kadın ve o kadının bulunduğu partiye üye olanların hepsi.
-Tarikatları destekleyenler

Megan

80+ Silver
Dostum kapasiten yok nereye tartışacaksın M*LA anlatır gibi diğer yazıda anlattım yine anlamadın ben ne yapayım. Tarih bilmeyen cahilin tekisin seninle tartışmıyoruz o kadar yüceltme kendini
Tarih hakkında bir şey demeyip sadece hakaret ediyorsun bir şeyler anlattığını mı zannediyorsun kendince? Zavallısın gelip burda bana cahil diyerek egonu tatmin edip kendi kusurunu örtmeye çalışıyorsun galiba

ESTAROSSA58

80+ Bronze
haklı sevmeyen öyledir çünkü adam yerine koymam ben.
Adama lütfettim, cevap yazdım kendisini kaile aldığımı filan zannediyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tarih hakkında bir şey demeyip sadece hakaret ediyorsun bir şeyler anlattığını mı zannediyorsun kendince? Zavallısın gelip burda bana cahil diyerek egonu tatmin edip kendi kusurunu örtmeye çalışıyorsun galiba
haaa evet evet

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
Hayır oyunu kullanan kardeşim dolar ne kadarsa sana ve buna vesile olanlara..... devamını arkadaştan beklerim (uyarı yemem inş)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,436
Üyeler
156,488
Son üye
Dynamictattoo
Top Bottom