Neler Yeni

Bir kızla nasıl muhabbet başlatılır

Jkllk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Jkll
Bugün okulun spor salonunda oturuyordum arkadaşlarla oda yan koltuklardan birinde oturuyordu sonra arkadaşlarım salona indi ben kaldım sonra tüm koltuklar bomboşken geldi yanıma oturabilir miyim dedi tabi dedim bir şey söylemek istiyor gibi duruyordu bende muhabbet başlatayım bari konuşuruz biraz dedim ama aklıma hiçbir şey gelmedi öylece durdum 5-10 dk sonra bir arkadaşı çağırdı oda kalktı gitti bende düşündüm ayıp oldu öyle oturmam diye bmyke durumlarda nasıl muhabbet başlatabilirm (kızla çok muhabbetimiz yoktu ama tanıyoruz birbirimizi)

2mApoo

80+ Silver
Bugün okulun spor salonunda oturuyordum arkadaşlarla oda yan koltuklardan birinde oturuyordu sonra arkadaşlarım salona indi ben kaldım sonra tüm koltuklar bomboşken geldi yanıma oturabilir miyim dedi tabi dedim bir şey söylemek istiyor gibi duruyordu bende muhabbet başlatayım bari konuşuruz biraz dedim ama aklıma hiçbir şey gelmedi öylece durdum 5-10 dk sonra bir arkadaşı çağırdı oda kalktı gitti bende düşündüm ayıp oldu öyle oturmam diye bmyke durumlarda nasıl muhabbet başlatabilirm (kızla çok muhabbetimiz yoktu ama tanıyoruz birbirimizi)
fırsatı kaçırmışsın. başka zaman inş

2mApoo

80+ Silver
Knk fırsatı kaçırdığımın bende farkına vardım zatende nasıl muhabbet başlatabilirim diye sordun yani
Ortamınızı bilmediğim için (senin nerelerde takıldığını veya onun) bence muhabbeti başlatmak için en iyi yer kantin.
Kantini kolla - onu gör - sende kantine gir ve alışveri yap - orda bas selamı "naber" ( DENENDİ )

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
naber deseydin bari

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Nasılsın de öncelikle oradan muhabbeti açar götürürsün.
Ayrıca bence direkt girme konuya arkadaş gibi ol.
Ona nelerden hoşlandığını ne konuları sevdiğini sor konuş sıcak ol doğal ol bir arkadaşlık olunca aranızda gelir devamı.

Jkllk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Jkll
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar kıza aşık falan değilim sadece öyle mal gibi durunca niye yaptım lan ben bunu oldu

Umut0526

80+ Silver
Arkadaşlar kıza aşık falan değilim sadece öyle mal gibi durunca niye yaptım lan ben bunu oldu
Kızdan hoşlanmıyorsan boşver bence. Hem konuşup ne yapacaksın kıza. Bunu anlamadım. Orayı sormamışsın(Yeni fark ettim thyju)
Kural1- Selam dersen iş yürür
kural2-O da istekliyse sana nasılsın diyecek iyiyim falan diceksin. Güler yüzlü ol ki ortam ısınsın. (Samimi biri olarak görün)
kural3-Dersleri sorabilirsin. O da iyi falan der muhtemelen. (Hayır derse niye ne oldu falan de.) Hangi konuda sıkıntı yaşıyorsun de. Güleryüzlü olmayı unutma. O da konuyu söyler anlatabilirim sana konuyu dersen o iş yürür. Ha eğer dersler iyi derse İşte o zaman ne yapacaksın orasını bilemedim işte bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızdan hoşlanmıyorsan boşver bence. Hem konuşup ne yapacaksın kıza. Bunu anlamadım. Orayı sormamışsın(Yeni fark ettim thyju)
kural2-O da istekliyse sana nasılsın diyecek iyiyim falan diceksin. Güler yüzlü ol ki ortam ısınsın. (Samimi biri olarak görün)
kural3-Dersleri sorabilirsin. O da iyi falan der muhtemelen. (Hayır derse niye ne oldu falan de.) Hangi konuda sıkıntı yaşıyorsun de. Güleryüzlü olmayı unutma. O da konuyu söyler anlatabilirim sana konuyu dersen o iş yürür. Ha eğer dersler iyi derse İşte o zaman ne yapacaksın orasını bilemedim işte bende.
Ama arada belli etmeden ağzından laf al. Önce sevgilisi varmı onu öğren. Bunu kısa zamanda öğrenmek gerekiyor. Çünkü sevgilisi görürse o zaman anladın ne olacağını sen. Ya bu arada yaşın kaç o kadar anlattım da merak ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Metin dal
Muhabbet açmak istiyosun, göründüğü kadarıyla kız da konuşmak istiyor herhalde kız zaten yanına kadar gelmiş bir şey olmamış fırsatı kaçırmışsın,kızı tek gördüğün yerde bi selam ver eminim gerisi gelir

Jkllk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Jkll
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama arada belli etmeden ağzından laf al. Önce sevgilisi varmı onu öğren. Bunu kısa zamanda öğrenmek gerekiyor. Çünkü sevgilisi görürse o zaman anladın ne olacağını sen. Ya bu arada yaşın kaç o kadar anlattım da merak ettim.
15 hocam bu yaştaki ilişkikerin samimi olduğunu düşünmüyorum sadece hiç bir şey demeyince terslemiş gibi hissetdim bu nedenle bir iki laf etseydik iyi olur diye düşünmüştüm

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Konuşmanın derdi sanamı düştü, az yüksek gör kendini. Yanına gelip oturan kişi o sonuçta. Kız yanına oturmuş onun senle konuşması gerekiyor.

Jkllk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Jkll
Konuşmanın derdi sanamı düştü, az yüksek gör kendini. Yanına gelip oturan kişi o sonuçta. Kız yanına oturmuş onun senle konuşması gerekiyor.
Normalde pek umrumda olmazda hoşlandığım biri gelip yanıma oturursa nasıl sohbet başlatırım asıl sorun bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,890
Üyeler
152,132
Son üye
anadolu goblini
Top Bottom