Neler Yeni

Birden 300,200 Ping yükselme sorunu

uysl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sami Yusuf Uysal
Merhabalar masaütü bir PC var pcde pcı express X4 yuvasına takılan wifi var.her şey fibere geçmeden önce mükemmeldi fibere geçince zte
birtane modemimi verdiler "h" ile başlayan yatay bir modem ve valont,CS go takılıyorum öyle Ping 16,14 arası takılırken birden 200,300'e çıkıyor sonra 1dk içinde düzeliyor 5dk de bir yapıyor. Kendi internetime bağlanıp oynayınca hiçbir şey olmuyor modemin wifide sıkıntı var çözüm söylermisiniz . Eternetle bağladığında düzeliyor malum oda çok uzak olduğu için wifi kullanıyorum . (Müşteri hizmetlerini aradım geçitiriyorlar günceleme yaptım falan diye)

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Oda duvarları kalınsa uzak falansa modeminde wifi konusunda zayıf falansa yani normal ethernet çekmeye çalış uzun kabloyla veya router, wifi adaptör falan araştırıp bunları kullanabilirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: uysl

uysl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sami Yusuf Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında işin doğrusu Eternet çekmeye kablom var 50 metre ama aile bireyleri evde görüntü kirliliği oluyor diyorlar ve izin vermiyorlar repater de var onla da denedim Ping sorunu oluyor

frix

80+
Duvar rengiyle uyumlu kablo kanalı ile görüntü kirliliğini bir nebze azaltabilirsiniz.
Uzaktan Wi-Fi ile oyun oynamak çileye dönüşebilir. Arada bir duvar varsa belki idare edilebilir ama yine de sıkıntı çıkar. İlla ki Wi-Fi diyorsanız güçlü bir router alın, tercihen Wi-Fi 6 router olsun cihazlar destekliyorsa. Fırsatını bulabilirseniz kablo en temiz çözüm. Kablolu kadar performans vermese de powerline ürünleri de denenebilir en kötü senaryoda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
964,525
Üyeler
152,267
Son üye
semicanter