Neler Yeni

Biri takip etmemesine rağmen neredeyse tüm ST lerime bakıyo ? kafayı yiyecem

2mApoo

80+ Silver
Aga şimdi 13 takipçili bir hesap var. Benim hesabımda gizlide deil herkes görebilir ST lerimi. Ama bu şahıs benim ST lerimin neredeyse tümüne düzenli olarak bakyor.
Ortak arkadaşımız var ve bu ortak arkadaş eski sevgilimin arkadaşı. Yani bence eski manit yan hesapla bakıyor olabilir. Hesap yeni açılmış bana kalırsa takipçisi fln 12-13 ve hep sabit kalıyor. Ama istek atmama rağmen kabul etmiyor yada red etmiyor.
Bu şahsın kim olduğunu nasıl bulabilirim ?
IP bulma diye bişey varmış belki adresi çıkar yada kullandığı e posta - telefon - veya giriş yaptığı yer vs.vs.
Biraz cahilim bu konularda saçmalamış olsam bile kusura bakmayın ama YARATICI FİKİRLERE İHTİYACIM VAR NASIL BULABİLİRİM ?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,042
İsim
Hacı
Vergi geçmişinden bulabilirsin :) (!)

Maalesef bilgim yok, yardımcı olmak isterdim.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,466
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bulamazsın. Hesabını patlatmadığın sürece o tür bilgilere erişim sağlayamazsın.

2mApoo

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır bide onu geç ilişki durumumu yakından takip edenler bilir haftalar önce ayrılmıştık (hediye olayları vs.vs.). Ve spotify listesinden göndermeli şeyler yazıyor- benim listeme eklediğim son şarkıya ithafen şeyler yazıyor ve tamamıyla emin olacam onun olduğundan

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,883
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Hayır bide onu geç ilişki durumumu yakından takip edenler bilir haftalar önce ayrılmıştık (hediye olayları vs.vs.). Ve spotify listesinden göndermeli şeyler yazıyor- benim listeme eklediğim son şarkıya ithafen şeyler yazıyor ve tamamıyla emin olacam onun olduğundan
Kanka hala denedinmi seni seviyorum diye Allah Allah a olm diyiversene

2mApoo

80+ Silver
Kanka hala denedinmi seni seviyorum diye Allah Allah a olm diyiversene
Hayır knk yaa o sana SS attığım hesaba istek attım ama hala red etmiyor yada kabul etmiyor. Ayrıca görmeme gibi ihtimali yok çünkü son ST lerime hine bakmış :D
Kafayı yiyecem vallahi bugün iş yerinde işin ortasında bunu düşünüyordum uyuya kalmışım :D Bide elime çay döküldü :/
KAfa gg
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vergi geçmişinden bulabilirsin :) (!)

Maalesef bilgim yok, yardımcı olmak isterdim.
ajswhkshdfjasdfhaksdf Knk bu gibileri vergide vermez bilirim bunları ben :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,883
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Hayır knk yaa o sana SS attığım hesaba istek attım ama hala red etmiyor yada kabul etmiyor. Ayrıca görmeme gibi ihtimali yok çünkü son ST lerime hine bakmış :D
Kafayı yiyecem vallahi bugün iş yerinde işin ortasında bunu düşünüyordum uyuya kalmışım :D Bide elime çay döküldü :/
KAfa gg

ajswhkshdfjasdfhaksdf Knk bu gibileri vergide vermez bilirim bunları ben :D
Bak senin günlük hayatını da etkiliyor .Olm git de nolcak .

2mApoo

80+ Silver

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,466
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

2mApoo

80+ Silver
Bak senin günlük hayatını da etkiliyor .Olm git de nolcak .
Knk bugün bende düşündüm işteyken. Çünkü çok sıkılmıştım ve hine panik atak tarzında bişeyler oluyordu bana ordan direk çıkıp eve gitmek istedi ne yalan söyliyim şuanda aynı hissi yaşıyorum. Galiba ben yarın atacam istek ne olacaksa olsun yaa bitsin bu kovalama

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,883
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Knk bugün bende düşündüm işteyken. Çünkü çok sıkılmıştım ve hine panik atak tarzında bişeyler oluyordu bana ordan direk çıkıp eve gitmek istedi ne yalan söyliyim şuanda aynı hissi yaşıyorum. Galiba ben yarın atacam istek ne olacaksa olsun yaa bitsin bu kovalama
Aynen öyle ne olacaksa olsun .Senin günlük hayatınıda olumsuz derecede etkilemeye baslamis

2mApoo

80+ Silver
Aynen öyle ne olacaksa olsun .Senin günlük hayatınıda olumsuz derecede etkilemeye baslamis
Valla haklısın knk ama çok yoğun bir şekilde psikolojik tedaviye ihtiyacım var galiba :')
Olm ben istek atacam main hesaba ve nolursa olsun artık

Hesaba erişirsen giriş yapılı olan cihazlar bölümünden belki bulursun.
O biraz zor belki şifre kombinasyonları denyebilrim. Eski hesabının şifresini az çok biliyodum çünkü belki şansım tutar milyonda bir olsada :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,883
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Valla haklısın knk ama çok yoğun bir şekilde psikolojik tedaviye ihtiyacım var galiba :')
Olm ben istek atacam main hesaba ve nolursa olsun artık
Kanka sen istek at yaz .Eğer sevmiyorum derse psikolojik tedaviye ihtiyacın olur .Seviyorum derse olur biter

Top Bottom