Neler Yeni

bisiklet önerisi decathlon 2100 TL lik bisiklet

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ismail derin
Bütçe
2100
2300 TL ye bisiklet önerisi olan varmı internetten bisiklet almak mantıklımı kargo süreci vs nasıl oluyor decathlon daki 2100 TL lik bisikleti kullanan arkadaşlar varmı aramızda ? nasıl önerir misiniz?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
2300 TL ye bisiklet önerisi olan varmı internetten bisiklet almak mantıklımı kargo süreci vs nasıl oluyor decathlon daki 2100 TL lik bisikleti kullanan arkadaşlar varmı aramızda ? nasıl önerir misiniz?
salcano ng650 öneririm kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
emre yokuş
Bende rr540 var memnunum hala devam ediyormu bilmiyorum ama ömür boyu kadro garantisi vardı. Özellikler düşük olabilir fakat kadrosu garantili birde bir sorun olduğunda ilgileniyorlar.

Gökhan61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Gökhan Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ismail derin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende rr540 var memnunum hala devam ediyormu bilmiyorum ama ömür boyu kadro garantisi vardı. Özellikler düşük olabilir fakat kadrosu garantili birde bir sorun olduğunda ilgileniyorlar.
ne kadar süredir kullanıyorsun ve ne kadar almıştın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
emre yokuş
ne kadar süredir kullanıyorsun ve ne kadar almıştın ?
5. yıldır kullanıyorum 2 defa aynakol sorunu yaşadım, sol aynakol göbekten gevşiyordu ilkini garanti kapsamında değiştirdiler, ikincide kendim tanıdık bisikletçide shimano taktırdım. Geçenlerde gittiğimde bisikletin sıfırlarının aynakollarının shimano olduğunu gördüm(demekki çok şikayet gelince değiştirdiler )onun dışında fren bakımlarında decathlona götürüyorum dağ bayır gezdim atlayıp zıpladım bir sorun olmadı.
5 yıl önce 1650 TL'ye almıştım şuan 4200TL (ST540 olarak geçiyor). Alırsan aynakola dikkat et

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Ben bisiklet alırken markasına bakarım Bianchi mi diye, sonra marka tutuyorsa güzel mi diye bakarım. Freni, pedalları, vites geçişi ve direksiyon ayarı iyiyse alırım. Sizi bilmem. 5 senelik bisikletim hala gıcırdamıyor, frenleri ilk günkü gibi tutuyor, hiç mi eskimez bir bisiklet.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,907
Üyeler
138,440
Son üye
mdemmir1
Top Bottom