Neler Yeni

Bisiklet sürmek kas yapmaya engel olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
.
Arkadaşlar spora başlamayı düşünüyorum ve protein tarzı takviyelerle birlikte düzenli şekilde kas yapmayı da düşünüyorum. Dağ bisikleti alıp sürmeyi de çok istiyorum da hem spora gidip hem de bisiklet sürersem kas yapmaya engel olur mu? Kas için yaptığım uğraşı bisiklet sürerek eritir miyim sizce?

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
tam tersine destekler diye düşünüyorum

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Hocam bir ölçüsü var mı şu kadar saat sür yeterli gibi yoksa istediğim kadar sürebilir miyim?
hocam sen eğer yeterince takviye protein besim alıyorsan kas yapmanı etkilemez üstüne geliştirir fakat saat konusunda pertini çıkarmadığın sürece bir problem olmaz

Arkadaşlar spora başlamayı düşünüyorum ve protein tarzı takviyelerle birlikte düzenli şekilde kas yapmayı da düşünüyorum. Dağ bisikleti alıp sürmeyi de çok istiyorum da hem spora gidip hem de bisiklet sürersem kas yapmaya engel olur mu? Kas için yaptığım uğraşı bisiklet sürerek eritir miyim sizce?
Düz yolda 21 le git yokuş yukarı da 6 veya 9 ve böle 1 saat sür ama tempoyu çok artırma gerek yok haftada 2 ideal bak ne oluyo demir gibi bacaklar 1 ayda garanti veriyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sen eğer yeterince takviye protein besim alıyorsan kas yapmanı etkilemez üstüne geliştirir fakat saat konusunda pertini çıkarmadığın sürece bir problem olmaz

Düz yolda 21 le git yokuş yukarı da 6 veya 9 ve böle 1 saat sür ama tempoyu çok artırma gerek yok haftada 2 ideal bak ne oluyo demir gibi bacaklar 1 ayda garanti veriyorum
Hocam 1.80 boy ve 57 kiloyumda yani zayıf biriyim yağ yok denecek kadar az vardır. Bisikleti de ona göre az mı sürmeliyim?

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,616
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Baya güzel destek olur bacaklarına

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,616
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Hocam 1.80 boy ve 57 kiloyumda yani zayıf biriyim yağ yok denecek kadar az vardır. Bisikleti de ona göre az mı sürmeliyim?
Sen bisikleti özellikle ne için kullanacaksın ki? Zaten senin çok fazla yemek yemen gerekiyor ben 180 72.5 kiloyum ve az bile 100 kalori yakıyorsan 300 yemen lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
.
Sen bisikleti özellikle ne için kullanacaksın ki? Zaten senin çok fazla yemek yemen gerekiyor ben 180 72.5 kiloyum ve az bile 100 kalori yakıyorsan 300 yemen lazım
Boş vakitlerimde zevkine sürmek için bisiklet kullanmayı istiyordum. Hocam kilo almak için takviye bir şey var mı önerebileceğiniz? (Not: Yemek yesem bile kilo alamıyorum.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
.
Top Bottom