Neler Yeni

Bisikleti bakıma verdim fiyat uygun mu?

Newkan

80+ Bronze
Arkadaşlar bisikleti ilk defa bakıma verdim harici olarak balatalar da ölmüş onlarda değişecek orjinal shimano +125 TL olarak sizce uygun bir hizmet mi?

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    115.9 KB · Hit: 111

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
çok iyi fiyat bence değer kesinlikle

Newkan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bisikletinizin markası modeli ne ? V fren mi , hidrolik fren mi yoksa mekanik fren mi ?

Salcano ng 650 hidrolik fren
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar gerçekten değişecekse iyi fiyat. Furç takımı ve bilya zaten o paralarda.

Orda ne yazıyorsa oluyor ibo 1.5 senedir takip ettiğim bir yer Allah var temiz işçilik yapıyorlar.

abcdefg1234

80+ Silver
Salcano ng 650 hidrolik fren
Hidrolik frenin kablolarını değiştirmeye gerek yok da hidrolik sıvısı değiştirilebilir, adamın yazdığı şey V fren veya mekanik frenler için sanırım.Sizde hidrolik sıvısını değiştirecekse sıkıntı yok.

Fren balatası da gerçekten orijinal shimano takacaksa balata fiyatı o civarlarda zaten.

Yazdığı her şeyi yapıyorsa fiyat fena değil bence.

Newkan

80+ Bronze
Hidrolik frenin kablolarını değiştirmeye gerek yok da hidrolik sıvısı değiştirilebilir, adamın yazdığı şey V fren veya mekanik frenler için sanırım.Sizde hidrolik sıvısını değiştirecekse sıkıntı yok.

Fren balatası da gerçekten orijinal shimano takacaksa balata fiyatı o civarlarda zaten.

Yazdığı her şeyi yapıyorsa fiyat fena değil bence.

Bütün paketleri ben sana atayim bak istersen. Bakım 1 paketi 200 TL olan da evden alıp eve bırakma hizmeti yok onun için +75 TL ücret istiyorlar o şekilde olacağına +25 TL daha verip bakım 2 paketinin yapılması daha mantıklı olur diye düşündüm. Balata da dedikleri gibi orjinal olarak değişim olacak fren yağı değişimine de gerek yok dediler o yüzden boşuna 50 TL vermedim.

Ekler

• 1.png
    1.png
    74.1 KB · Hit: 53
  • 3.png
    3.png
    117.2 KB · Hit: 49

abcdefg1234

80+ Silver
Bütün paketleri ben sana atayim bak istersen. Bakım 1 paketi 200 TL olan da evden alıp eve bırakma hizmeti yok onun için +75 TL ücret istiyorlar o şekilde olacağına +25 TL daha verip bakım 2 paketinin yapılması daha mantıklı olur diye düşündüm. Balata da dedikleri gibi orjinal olarak değişim olacak fren yağı değişimine de gerek yok dediler o yüzden boşuna 50 TL vermedim.
300 TL nin içine evden alıp eve bırakma hizmeti dahil mi ?

Newkan

80+ Bronze

Hasan344

80+ Gold
Fiyat çok iyi bence. İşçiliğe para almamışlar bile.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bakım 3 çok iyi. Onu tercih etmelisiniz.

Newkan

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
934,354
Üyeler
146,700