Neler Yeni

bisikleti nasıl güvenli bir şekilde teslim alabilirim?

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
şimdi olay şöyle ben dolaptan bisiklet buldum sahibiylede tanıştık konuştuk samimi iyi bir adama benziyor bugün satın alım yaptım bisikleti,bisikleti kargolarken,yıkarken hepsinin fotoğrafını atıyor videosunu vb, ama bisiklet 333 desi çıktığı için kargo şirketleri kabul etmemiş. bizde şimdi nasıl yapsak bilmiyoruz ben muğladayım o ankarada otobüs ile getirtmeyi dicemde onada güvenemiyorum, adama ilk paranın yarısını atcam sonra bisiklet gelincede diğer yarısını, ama ben parayı direk attığım at, engel koyarsa napcam az bir parada değil 9000tl bisiklet yani güvenli bir şekilde çözüm önerisi olan varmı?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,429
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
şimdi olay şöyle ben dolaptan bisiklet buldum sahibiylede tanıştık konuştuk samimi iyi bir adama benziyor bugün satın alım yaptım bisikleti,bisikleti kargolarken,yıkarken hepsinin fotoğrafını atıyor videosunu vb, ama bisiklet 333 desi çıktığı için kargo şirketleri kabul etmemiş. bizde şimdi nasıl yapsak bilmiyoruz ben muğladayım o ankarada otobüs ile getirtmeyi dicemde onada güvenemiyorum, adama ilk paranın yarısını atcam sonra bisiklet gelincede diğer yarısını, ama ben parayı direk attığım at, engel koyarsa napcam az bir parada değil 9000tl bisiklet yani güvenli bir şekilde çözüm önerisi olan varmı?
Hocam sakin aman diyim yarisini at yarisini sonra atarsin falan o islere girmeyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda birini PS4 alirken dolandirmislardi oyle yarisini once atmisti arkadas sonra adamdan ses seda cikmamisti.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,429
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Yani bilemiyorum ama o dediginizi yapmayin.

Nedox

80+ Bronze
Hocam o kadar para veriyorsaniz biriniz gidin ya o gelsin ya da siz gidin

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Enes
Almama gibi bir lüksleri yok ki. başka bir kargo şirketine gitsin bana pek inandırıcı gelmedi.

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Bilal Cihan

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
lastikleri falan söküp göndersin öyle düşer desi