Neler Yeni

🔥İndirim Bisküvi Kek Gofret ve Çikolata Kaplamalı Bisküvi Kek Gofretlerde aynı üründen 1 ALANA 1 HEDİYE

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Rusty
Ben dün 550 liralık sipariş geçmiştim 450 liralık gelmiş 100 lirasını iade ettiler.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Rusty
Dün 150 liralık 8 ürün geçtim 4 ü geldi 110 lira iade
Boyle migros kampanyalarinda genelde böyle oluyor. Sipariş veriyorsan hemen gelmesi lazım yoksa gidip mağazadan alıcaksın yoksa yarına falan sipariş verdin ise unut o eksiksiz gelmez. Çoğu kez yaşadıgim için aynı gün teslim şeklinde sipariş yapiyorum

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,111
İsim
.
Boyle migros kampanyalarinda genelde böyle oluyor. Sipariş veriyorsan hemen gelmesi lazım yoksa gidip mağazadan alıcaksın yoksa yarına falan sipariş verdin ise unut o gelmez. Çoğu kez yaşadıgim için aynı gün teslim şeklinde sipariş yapiyorum
Aynen reis birde ben en çok şeye kızıyorum elinde stoğun yoksa koyma yada ayır internet stoğu de mağaza stoğu de nasıl hazır sistem çıktığında mağazaya özel web e özel diye çıkıyorsa öyle yapsınlar bana 110 lira yatıracaksan geri yapma daha iyi

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Boyle migros kampanyalarinda genelde böyle oluyor. Sipariş veriyorsan hemen gelmesi lazım yoksa gidip mağazadan alıcaksın yoksa yarına falan sipariş verdin ise unut o eksiksiz gelmez. Çoğu kez yaşadıgim için aynı gün teslim şeklinde sipariş yapiyorum
Aynen oyle yaptim hepsi iptal oldu. Musteri hizmetlerine de baglanamiyorum surekli robot aciyor onunla da anlasamiyoruz. Thh basvursam olumlu sonuc alir miyim?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Allah tan abur cuburlar ile aram yok yoksa kredi kartının içinden geçmiştik 😄

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
WhatsApp Görsel 2024-03-21 saat 13.54.56_78c80d7a.jpg

Adam doldurmuş :D

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Umut Şener
Neyse kaçırdık sağlıklı beslenelim bari

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

atahan92

80+
Sikayet varda onlar donene kadar cok zaman geçer. Musteri hiz. baglanilmiyor. Thh en mantiklisi gibi
Sen bilirsin benim anlamadığım madem stok yoksa niye stok var olarak gözüküyor kendi kendine iş çıkartıyorlar yazdığımda ise insanlar şubelerden alıyor diyor e olm sanal market ne için var ozaman depo falan yokmu anlamadım hicbirsey.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Sikayet varda onlar donene kadar cok zaman geçer. Musteri hiz. baglanilmiyor. Thh en mantiklisi gibi
Bende de stokta görünmesine rağmen gofret iptal edildi. THH 'ye başvurmak mantıklı mı olurdu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen bilirsin benim anlamadığım madem stok yoksa niye stok var olarak gözüküyor kendi kendine iş çıkartıyorlar yazdığımda ise insanlar şubelerden alıyor diyor e olm sanal market ne için var ozaman depo falan yokmu anlamadım hicbirsey.
Aynı durum bende de oldu.
Fırsatlar kampanya günün gece yarısı başlıyor ilk fiyat indiği gibi sabahtan mağaza teslim almak şart gibi.

Top Bottom