Neler Yeni

BİTAY borsası güvenilir mi ?

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik
2019 Yılında bitay 20 TL kupon veriyordu ve ben de onu ethereuma yatırmışım. Şu an 0,0184 eth var yani aşağı yukarı 800 TL. Ben bunu nasıl çekebilirim acaba ? Bilgisi olan var mı ?

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Ben BTC yapmıştım 120 TL oldu en fazla nasıl 800 TL oldu, şaşırdım. ETH-TR dönüşümü yapıp para çekme kısmına geldiğinizde paranızı "kendi" hesabınıza çekebilirsiniz. Papara geçersiz.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Ben BTC yapmıştım 120 TL oldu en fazla nasıl 800 TL oldu, şaşırdım. ETH-TR dönüşümü yapıp para çekme kısmına geldiğinizde paranızı "kendi" hesabınıza çekebilirsiniz. Papara geçersiz.
BTC Kat sayısı ile ETH kat sayısı aynı oran da yükselmedi Eth daha fazla oran olarak yükseldi. Örnek BTC 10x yaptıysa ETH 30x yaptı gibi gibi ;)

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla ben de şaşırdım ilk aradılar beni bitaydan 2019 dan beri işlem yapmadığım için 800 TL var diyince inanmadım da hesaba girdim görünce şaşırdım. Şimdi eth yi sattım TL yaptım. Çekim talebinde bulundum. İyi şans. Normal de ben de hiç anlamıyorum bu borsa işlerinden arkadaşım demişti beleş 20 TL yatır bir şey olmaz diye öylesine yatırmıştım.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Aklım fazla yetmiyor borsa işine :D
Estağfurullah Serhat ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla ben de şaşırdım ilk aradılar beni bitaydan 2019 dan beri işlem yapmadığım için 800 TL var diyince inanmadım da hesaba girdim görünce şaşırdım. Şimdi eth yi sattım TL yaptım. Çekim talebinde bulundum. İyi şans. Normal de ben de hiç anlamıyorum bu borsa işlerinden arkadaşım demişti beleş 20 TL yatır bir şey olmaz diye öylesine yatırmıştım.
Güle güle harcayın güzel denk gelmiş ;)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,147
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
yardımcı olabilirim çekemediyseniz hocam, borsa güvenli çekim işlemi de oldukça basit.

Top Bottom