Neler Yeni

Bitcoin sitelerinde kimlik patlamış

Kadir_1987

80+ Silver
Kişisel veriler, fotoğraflar 300 TL'den daha değerliymiş demek :)
Burada bu tarz konular ile alakalı insanların dolandırılmalarına sebebiyet verebilecekleri açısından paylaşım yapmak yasak değil.
Birine kaşının altın da gözün var demek yasak dimi dostum !! ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hedef gösterilmeniz gayet normal, bir şeyler paylaşıyorsan sorumluluğu var.
Bence de hesap vermeleri lazım.
Nerede bu forum'un sahibi ya da yöneticileri.

Ne yani kişilerin kişisel bilgilerini ya da güvenliklerini risk'e atacak hareketler de bulunan ya da sebep olan kişiler için yokmu bir yaptırım !!!

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,213
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Burada bu tarz konular ile alakalı insanların dolandırılmalarına sebebiyet verebilecekleri açısından paylaşım yapmak yasak değil.
Birine kaşının altın da gözün var demek yasak dimi dostum !! ;)

Bence de hesap vermeleri lazım.
Nerede bu forum'un sahibi ya da yöneticileri.

Ne yani kişilerin kişisel bilgilerini ya da güvenliklerini risk'e atacak hareketler de bulunan ya da sebep olan kişiler için yokmu bir yaptırım !!!

2- Donanım Arşivi Forum sitesinde üyeler ve ziyaretçiler tarafından yazılan yorum, oluşturulan konu, paylaşılan fotoğraf, videolar, linkler ve tüm materyaller bu paylaşımda bulunan forum kullanıcımızın sorumluluğunda olup, Donanım Arşivi sorumluluk kabul etmemektedir. Forum üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tarafından yapılacak herhangi bir illegal durumda üyemizin ve ziyaretçimizin IP adresi ve giriş bilgileri gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere saklanır.

Kullanım şartlarını okumadan üye olmanız yanlış.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Sizler yaptığınız eylemleri çok yüzeysel düşünerek harekete geçiyorsunuz. Zaten yazdıklarımdan da hiç bir şey anlamamışsın.
Birincisi ben arkadaşı suçlamadım, neden suçlandığının izahını yaptım, ikincisi ben 100 lira gibi komik bir rakam için böyle şeylerle uğraşmam, uğraşmadım da.
Gerçekten ülkece genel bir sorun, kimse kelimelerin, cümlelerin ne ifade ettiğine ne anlamlara geldiğine dikkat etmeden yazıyor, konuşuyor. Dili kullanmada çok zayıf bir topluluğuz, bu yüzden iletişimde büyük sıkıntı var.
Öncelikle benim konumda 100tl değil dolar bazlı coin veriyor ve dün o verdiği coinler 350tl idi ekstra olarak yüzeysel düşünmüyorum dostum ben bilgimi veriyorum bu senin sorunun yani bunu yapmak veya yapmamak senin elinde diyorum bana nereyi anlamadığımı açıklarsan yardımcı olayım sana

Kadir_1987

80+ Silver
Arkadaşlar bildiğiniz üzere forumda bir konu açılıdı bir bitcoin sitesinde kimliğini paylaştığınızda 100tl gibi ücretler veriyordu siteyi patlatmışlar binlerce insanın kimliği paylaşılmış

bu konudakinden bahsediyorum bilmeyenler için
(bu arada coinbase mi emin değilim bir de bitci vardı o da aynı parayı veriyordu ikisinden biri ama büyük ihtimalle coinbase)
Büyük Boy Çekirdek ve Coca Cola'mı aldım bekliyorum bebeğim :) :)

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
EPİK BİRADER ANI

ZWSEDCRFTVGBYHNUJMIKÖOLÇP.ÜİŞĞÇPLÖOKIMJUNHYBGTVFEDCWSXQ6

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ne Coinbase ne Bitci iki borsa da değil. Korkmanıza gerek yok.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Coinbase'in kendi NFT platformu var ve bu sebeple bir sürü yatırımcısı var ayrıca coinbase NBA'e sponsor, sizce coinbase satmış olabilir mi? Mantıklı düşünmek lazım, açın haberlere bakın bu tarz konular açmadan önce coinbase ile alakalı bir şey var mı? Tabii ki yok. Hacklenseydi buradan bilgi almak yerine önce kendimiz görürdük google'a coinbase yazdığımızda. Coinbase kimlik bilgilerini satacak bir şirket değil, bitci yapmış olabilir diyeceğim fakat onunla alakalı da bir haber yok bence endişe etmenize gerek yok eski bitexen vakası falan olabilir.

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Uygunsuz davranış
@Kadir_1987 abicim hadi yol al. Bunlar seni aşacak konular senin evde oyuncaklarla oynaman lazım borsalarla değil.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Coinbase'in kendi NFT platformu var ve bu sebeple bir sürü yatırımcısı var ayrıca coinbase NBA'e sponsor, sizce coinbase satmış olabilir mi? Mantıklı düşünmek lazım, açın haberlere bakın bu tarz konular açmadan önce coinbase ile alakalı bir şey var mı? Tabii ki yok. Hacklenseydi buradan bilgi almak yerine önce kendimiz görürdük google'a coinbase yazdığımızda. Coinbase kimlik bilgilerini satacak bir şirket değil, bitci yapmış olabilir diyeceğim fakat onunla alakalı da bir haber yok bence endişe etmenize gerek yok eski bitexen vakası falan olabilir.
İkisi de değil ikisinde onaylama isterken daha farklı şeyler yapman gerekiyor bu farklı borsanın veya farklı bir sitenin ama arkadaş konuyu yanlış yönlendiriyor moderatör arkadaşlar yorum yapmasına rağmen hala nasıl konu silinmedi anlamadım @Toxpox bakar mısın

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Arkadaşlar bildiğiniz üzere forumda bir konu açılıdı bir bitcoin sitesinde kimliğini paylaştığınızda 100tl gibi ücretler veriyordu siteyi patlatmışlar binlerce insanın kimliği paylaşılmış

bu konudakinden bahsediyorum bilmeyenler için
(bu arada coinbase mi emin değilim bir de bitci vardı o da aynı parayı veriyordu ikisinden biri ama büyük ihtimalle coinbase)
Resimlerin tümü whatsapp image olarak adlandırılmış, şayet coinbase airdrop'unun bekleme listesinde olan biri olaraktan konuşayım. Resim çekip coinbase'e yüklemiyorsunuz, ayrıca böyle bir seçenekte var fakat kameradan seçtiğiniz için isimi whatsapp image olması imkansız. Hadi diyelim ki bu şekilde oldu veya hacklendi, sizce milyonlarca kişinin bilgilerini whatsapp'tan mı gönderdiler birbirlerine :D

Top Bottom